باشگاه خبرنگاران/ مرسدس به دليل اندازه جمع و جور و در‌هاي کشويي بازشو در هر دو طرف، کاربرد‌هاي اصلي سيتان جديد را يک ون تحويل شهري مي‌داند.
 
به نظر مي‌رسد مرسدس بنز انتظارات را برآورده مي‌کند و نسل جديد Citan را در حدود يک ماه ديگر رونمايي خواهد کرد. اين خودروساز مستقر در اشتوتگارت به تازگي تصوير تيزر جديدي را با اين خودروي سبک تجاري منتشر کرده است و سرانجام بدون استتار، شکل‌هاي خود را نشان مي‌دهد.

قرار است ۲۵ آگوست اولين نمونه از اين خودرو خاص رونمايي شود، اما بگذاريد ببينيم که ما تاکنون در مورد اين مدل چه چيزي مي‌دانيم. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، مرسدس Citan را در دو نسخه  يکي با قدرت احتراق و ديگري با سيستم انتقال قدرت کاملاً الکتريکي به بازار عرضه مي‌کند.

اين خودروساز وعده ابعاد جمع و جور خارجي و فضاي بار سخاوتمندانه‌اي را مي‌دهد که بايد LCV را به يک پيشنهاد بسيار متنوع در بازار تبديل کند. مرسدس به دليل اندازه جمع و جور و در‌هاي کشويي بازشو در هر دو طرف، کاربرد‌هاي اصلي سيتان جديد را يک ون تحويل شهري مي‌داند.

نسخه سواري سيتان با ارائه عملکرد و تنوع بالا به اين مجموعه مي‌پيوندد. مشابه کاري که رنو با کانگو و اکسپرس جديد انجام داد، مرسدس دامنه کوچک LCV خود را به دو سري مدل تفکيک مي‌کند. سيتان يک ون مقرون به صرفه‌تر براي مشتريان تجاري و شرکت‌هاي کوچک خواهد بود، در حالي که T-Class کمي لوکس‌تر خواهد بود و متناسب با نياز‌هاي خانواده‌ها در عين حال يک همراه مناسب براي علاقه‌مندان به اوقات فراغت فعال خواهد بود. 

اولين شخصي که از خانواده کاملاً نوسازي شده LCV مرسدس رونمايي خواهد شد، سيتان است و انتظار داريم که همراه با مدل کاملاً برقي eCitan به بازار عرضه شود. در حقيقت، رنو کانگو و اکسپرس را با هم معرفي کرد تا سازنده آلماني بتواند استراتژي مشابهي را دنبال کند و از سيتان همراه با کلاس T در حدود يک ماه ديگر رونمايي کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar