چرخان/ بيوک GL8 اونير ميني‌ون لوکسي است که فقط در بازار چين عرضه مي‌شود. حال اين خودرو با به‌روزرساني‌هاي ظاهري و فني قابل‌توجهي براي مدل 2022 آماده شده است. تجهيزات استاندارد و سفارشي بيشتر، کيفيت سواري بهبوديافته و از همه مهم‌تر پيشرانه هيبريدي جديد از ويژگي‌هاي قابل‌توجه GL8 اونير مدل 2022 هستند.

اين ميني‌ون لوکس در بيرون حالا با يک رنگ سفيد مرواريدي جديد قابل خريداري است که در کنار رنگ‌هاي داخلي سفيد شيري و قرمز زرشکي قرار مي‌گيرد. GL8 با سه رديف صندلي در نسخه‌هاي شش‌نفره و هفت‌نفره عرضه مي‌شود که حالا براي سرنشينان رديف سوم پورت‌هاي شارژ USB و چراغ‌هاي مطالعه اضافي در نظر گرفته شده است. البته خريداران مي‌توانند نسخه لوکس چهارنفره را هم انتخاب کنند که در اين صورت از کف‌پوش‌هاي اختصاصي ضخيم 13 ميلي‌متري با رنگ آبي تيره بهره‌مند خواهند شد.

براي GL8 مدل 2022 آخرين نسخه از سيستم اطلاعاتي سرگرمي eConnect بيوک به‌صورت استاندارد ارائه شده که از طراحي جديد و ناوبري سه‌بعدي برخوردار است. اين ميني‌ون لوکس بسته به تيپ به طيف وسيعي از سيستم‌هاي ايمني و کمک‌راننده هم مجهز است.

زير کاپوت GL8 يک پيشرانه 2 ليتري چهار سيلندر توربو به همراه يک گيربکس 9 سرعته اتوماتيک قرار گرفته که حالا اين پيشرانه به يک موتور الکتريکي 48 ولت، يک باطري ليتيوم يوني 48 ولت و يک ماژول مديريت نيرو مجهز شده است. به گفته بيوک، به لطف اين سيستم و همين‌طور سيستم بازيابي انرژي ترمزها، اين پيشرانه تا 6 درصد کم‌مصرف‌تر از نمونه قبلي خواهد بود. بيوک GL8 اونير مدل 2022 هم‌اکنون در چين با سه رنگ بيروني مختلف قابل خريداري است. قيمت اين خودرو از 67500 دلار آغاز شده و نهايتاً به 82500 دلار مي‌رسد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar