پدال/ جيلي براي اولين بار در سال ۲۰۱۸ کراس‌اوور کامپکت جديد بين‌يوئه (Binyue) را رونمايي کرد و حالا نسخهٔ جديدي از اين خودرو را با نام بين‌يوئه پرو معرفي کرده است. اين نسخه‌اي اسپرت با ظاهري تهاجمي و جوان‌پسند است که از سپر جلو بازطراحي شده با ورودي‌هاي هواي بزرگ‌تر به همراه جلوپنجرهٔ متفاوت بهره مي‌برد.

علاوه بر اين، يک قسمت خاکستري‌رنگ X شکل هم بين جلوپنجره و ورودي‌هاي هواي پاييني کار شده که به نماي تهاجمي خودرو مي‌افزايد. در ديگر قسمت‌هاي بين‌يوئه پرو هم ويژگي‌هايي مثل‌ تريم خاکستري‌رنگ، کاليپرهاي ترمز قرمزرنگ، رينگ‌هاي مشکي‌رنگ، اسپويلر برجسته، چهار سر اگزوز، سپر عقب مشکي‌رنگ و ديفيوزر به چشم مي‌خورد.

مثل بيرون، داخل بين‌يوئه پرو هم با غربيلک فرمان D شکل، نمايشگر اطلاعاتي-سرگرمي بزرگ‌تر ۱۲.۳ اينچي و صفحه آمپر ديجيتالي، کاملاً چشمگير به نظر مي‌رسد. روي کنسول مياني خودرو هم شيفتر دندهٔ جديدي جاي گرفته که با حال و هواي اسپرت خودرو متناسب است. سانروف پانوراما و سيستم نورپردازي داخلي با ۷۲ رنگ هم از ديگر ويژگي‌هاي کابين اين کراس‌اوور چيني هستند.

هنوز مشخص نيست که بين‌يوئه پرو در بخش پيشرانه هم تغييري را تجربه کرده يا با همان موتورهاي نسخهٔ معمولي به بازار عرضه خواهد شد که شامل ۱ ليتري سه سيلندر توربو با ۱۳۶ اسب بخار قدرت، ۱.۴ ليتري چهار سيلندر توربو با ۱۳۹ اسب بخار قدرت و ۱.۵ ليتري چهار سيلندر توربو با ۱۷۷ اسب بخار قدرت مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar