پدال/ جذاب‌ترين لامبورگيني دنيا فاقد چرخ است زيرا اولين نمونه از تکنومار لامبورگيني ۶۳ به مالک ثروتمندش تحويل داده شده است.

تکنومار لامبورگيني ۶۳ اولين بار تابستان سال پيش معرفي شد. اين قايق لوکس از خودروي لامبورگيني سيان FKP 37 الهام گرفته است.

طراحي اين قايق توسط هر دو شرکت انجام شده و از ظاهر سرراست با عناصر زاويه‌دار و چراغ‌هاي متمايزي که اداي احترامي به کانسپت ترزو ميلنيو هستند الهام گرفته است. اين قايق همچنين از سقف سخت الهام گرفته از رودسترهاي لامبورگيني سود مي‌برد زيرا اين بخش نه تنها از مالک در برابر خورشيد و باد محافظت مي‌کند بلکه عملکرد آئروديناميکي سورپرايز کننده‌اي نيز دارد.

اگرچه طراحي ظاهري اين قايق بسيار جذاب است اما کابين حرف اول را مي‌زند. در کاکپيت که از صنعت خودرو الهام گرفته شده دو نمايشگر براي پشت آمپرهاي ديجيتال تعبيه شده که در اطراف آن‌ها فيبر کربن ديده مي‌شود. به اين موارد بايد فرمان مشابه نمونه‌هاي بکار رفته در خودروها، صندلي فيبر کربني و دو دکمه استارت/استاپ مشابه محصولات اسپورت لامبورگيني را اضافه کرد.

يک تخت شيک با چراغ‌هاي جذاب و پوشش شبيه به خودروهاي لامبورگيني نيز در کابين اين قايق وجود دارد. در اين بخش همچنين يک تلويزيون نصب شده است.

از ديگر تجهيزات قايق موردبحث مي‌توان به حمام ميني ماليستي و دو تخت جداگانه اشاره کرد. همچنين برنامه سفارشي‌سازي پرسونام لامبورگيني نيز وجود دارد که مالک با استفاده از آن مي‌تواند رنگ‌ها و متريال خاص خود را سفارش دهد.

ارتباط بين اين قايق و محصولات لامبورگيني تنها به بخش ظاهري محدود نمي‌شود زيرا در اين قايق از فيبر کربني و دو پيشرانه ۱۲ سيلندر استفاده شده است. اين پيشرانه‌ها قدرت ترکيبي ۳۹۴۵ اسب بخاري توليد کرده و باعث ثبت حداکثر سرعت ۶۰ نات معادل ۱۱۱ کيلومتر در ساعت مي‌شوند. اين قايق همچنين شعاع حرکتي حدود ۳۸۹ کيلومتري با سرعت کروز ۷۵ کيلومتر در ساعتي دارد.


 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar