باشگاه خبرنگاران/ مرسدس کوپه GLE در حال اعمال تغييرات و تازه سازي است و بايد منتظر بود و ديد سرانجام چگونه وارد بازار خواهد شد.

مرسدس بنز GLE کوپه فعلي اولين رونمايي خود را در آگوست ۲۰۱۹ داشت و اکنون يک مدل با کمي تغييرات را در راه دارد. منابع ماشين باز در آلمان نمونه اوليه کمي استتار شده نمونه آزمايشي اين خودرو را در خيابان‌هاي اشتوتگارت شکار کرده اند و در يک نگاه به نظر مي‌رسد که تغييرات بصري آن چشمگير نخواهد بود.

اين خودروي آزمايشي با پلاک آلماني داراي کمي پوشش در قسمت جلويي خود است و به نظر مي‌رسد طراحي سپر آن جديد خواهد بود. قسمت پايين سپر داراي ورودي هواي جديد در هر دو طرف است و چراغ‌هاي جلو نيز مي‌توانند طراحي جديدي را به همراه داشته باشند.

تنها چيزي که در انتهاي ماشين استتار شده چراغ‌هاي عقب است. اين احتمالاً به اين معني است که واحد‌هاي LED عقب از طراحي جديدي برخوردار خواهند بود تا با تغييرات جلو بهتر مطابقت داشته باشد.

زمان عرضه خودروي GLE
خودروي GLE کوپه فعلي تقريباً دو سال است که در بازار است و ما معتقديم حداقل ۱۲ ماه ديگر طول مي‌کشد تا نسخه به روز شده آن توليد شود.

با در نظر گرفتن اين بازه زماني، پيش بيني آنچه در بخش فني تغيير مي‌کند کمي زود است. موتور فعلي اين مدل به اندازه کافي پربار به نظر مي‌رسد و مشخص نيست که قدرت آن بالاتر خواهد رفت يا نه. در انتها به نظر مي‌رسد با پيشرفت فناوري، به روز رساني سيستم اطلاعات سرگرمي جديد و عملکرد‌هاي کمکي و ايمني اضافي قطعي است.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar