خبرآنلاين/ ريزش قيمت ها با ورود بازار خودرو به هفته جديد آغاز شد؛ اين ريزش قيمت ها به طور گسترده در بين اکثر خودروهاي موجود در بازار مشهود است.

در بين خودروهاي پرايد موجود در بازار پرايد ۱۱۱ از روز گذشته تا امروز ۳ ميليون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۵۲ ميليون تومان قيمت خورده است و پرايد ۱۳۱ نيز در اين مدت ۳ ميليون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۱۳۷ ميليون تومان قيمت خورده است و پرايد ۱۳۲ نيز در اين مدت کاهش قيمت ۲ ميليون توماني را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۳۱ ميليون تومان قيمت خورده است و پرايد ۱۵۱ نيز از ۱۴۷ ميليون تومان در روز گذشته امروز به ۱۴۵ ميليون تومان رسيده است.

در بين خودروهاي پژو موجود در بازار نيز ريزش قيمت ها مشهود است به طوري که پژو ۲۰۶ تيپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۵۲ ميليون تومان در جمعه گذشته امروز به ۲۵۰ ميليون تومان رسيده است و مدل ۱۳۹۹ اين خودرو نيز در اين مدت کاهش قيمت ۲ ميليون توماني را تجربه کرده است و در حال حاضر ۲۳۶ ميليون تومان قيمت خورده است و پژو پارس سال نيز در اين مدت يک ميليون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۲۸۱ ميليون تومان قيمت خورده است.

خودروهاي مونتاژ اين گروه نيز در اين مدت کاهش قيمت ها را تجربه کردند به طوري که پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۹۳۰ ميليون تومان در روز گذشته امروز به ۹۲۵ ميليون تومان رسيده است و مدل ۱۳۹۹ اين خودرو نيز در اين مدت ۱۰ ميليون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۹۷۰ ميليون تومان قيمت خورده است.

خودروهاي رانا نيز در اين مدت کاهش قيمت ها را تجربه کردند به طوري که رانا ال ايکس مدل ۱۳۹۹ از ۲۴۰ ميليون تومان در روز گذشته امروز به ۲۳۵ ميليون تومان رسيده است و خودروي دنا معمولي نيز امروز ارزان شده است و اين خودرو از ۳۳۱ ميليون تومان در روز گذشته امروز به ۳۲۸ ميليون تومان رسيده است.

قيمت روز خودرو در جدول زير آمده است:

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar