باشگاه خبرنگاران/ کاديلاک از سداني اسپرت در مجموعه خودروهاي لوکس معرفي کرده و نام آن را CT۲۱ ناميده است.
 
کاديلاک را مي توان يکي از قدرتمندترين کارخانه هاي خودروسازي دانست که هر ساله خودروهاي متفاوتي را روانه بازار مي کند. اکنون اين کارخانه خودروسازي از سداني اسپرت در مجموعه خودروهاي لوکس معرفي کرده و نام آن را CT۲۱  ناميده است.

اين سدان اسپرت کاديلاک که نقشي اساسي در مجموعه خودروهاي لوکس دارد در مقايسه با رقباي خود که شامل بي ام و سري ۳، مرسدس بنز C، و جنسيس G۷۰-CT۵ مي شود، بهترين کابين را ندارد، اما ظاهر زيباي آن، به آن کمک مي‌کند تا از ديگر خودروهاي رقيب متمايز شود.

اين خودرو داراي يک موتور چهار سيلندر توربوشارژ استاندارد است که خريداران اين امکان را دارند تا آن را به حداکثر ۳۶۰ اسب بخار قدرت ارتقا دهند. کابين آن اکنون نسبت به بسياري از رقباي ديگر جادارتر است و استفاده از آن به عنوان يک خودروي خانوادگي را آسان مي‌کند. نکته حائز اهميت اينجاست که تمام مدل‌ها داراي سيستم سرگرمي به همراه يک صفحه نمايش لمسي، فناوري‌هاي اوليه کمک راننده و امکانات راحت زيادي هستند.

مانند CT۴ کوچکتر، CT۵ يک بسته جديد Diamond Sky Metallic Edition براي سال ۲۰۲۱ دريافت مي‌کند، که عناصر طراحي بيروني و داخلي منحصر به فرد از جمله چرخ‌هاي متمايز را ارائه مي‌دهد. يک صفحه نمايش ۱۲.۰ اينچي ديجيتالي جديد به تازگي در دسترس است و کاديلاک حالت رانندگي نيمه خودران Super Cruise خود را به عنوان يک گزينه در CT۵‌هاي ۲۰۲۱ ارائه مي‌دهد.

CT۵ در تريم Premium Luxury ، ويژگي‌هايي مانند روشنايي محيط داخلي، صفحه شارژ بي سيم تلفن هوشمند، دستگيره‌هاي بيروني روشن، نظارت بر نقاط کور، تنظيمات حافظه صندلي راننده، سنسور‌هاي پارک عقب و پشتيباني کمري قدرتمند براي راننده و سرنشين جلو را اضافه مي‌کند. 

موتور استاندارد در CT۵ يک توربوشارژ ۲۳۰ اسب بخاري ۲.۰ ليتري چهار سيلندر است، که شما مي‌توانيد آن را به موتور ۳۳۰ اسب بخار  ۳.۰ ليتري V-۶ ارتقا دهيد. CT۵-V عملکرد گرا داراي نسخه ۳۶۰ اسب بخار دو توربو V-۶ و همچنين دمپر‌هاي تطبيقي ​​و ديفرانسيل لغزش محدود با کنترل الکترونيکي است. 

ديفرانسيل عقب استاندارد است و چهار چرخ محرک اختياري است.  کاديلاک با اين سدان اسپرت جديد برخي از ايرادات داخلي CTS را اصلاح کرده است، يعني، CT۵ رابط کاربرپسندتر و طراحي مستقيم را ارائه مي‌دهد. صندلي عقب اکنون جادارتر از CTS است، اما رقبايي مانند آکورا TLX و ولوو S۶۰ هر دو جادارتر به نظر مي‌رسند. 

CT۵ داراي جديدترين نسخه سيستم اطلاعات سرگرمي CUE است که بر روي صفحه نمايش لمسي ۱۰.۰ اينچي در مرکز داشبورد نمايش داده شده است. 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar