باشگاه خبرنگاران/ شرکت بی ام و در نمایشگاه IAA Mobility مونیخ حضور پر رنگی داشت و از خودروی M۴ Competition نیز رونمایی کرد.

در نمایشگاه IAA Mobility امسال در مونیخ چیز‌های زیادی برای دیدن وجود داشت، یک ماشین شهری قابل بازیافت بی ام و، تعدادی مدل برقی مرسدس بنز، و یک کانسپت مسابقه‌ای جدید پورشه که فقط بخشی از این نمایشگاه بودند. اما یکی از خودرو‌هایی که کمتر دیده شد، ماشین مسابقه‌ای فوق العاده BMW M۴ Competition است.

خودروی M۴ Competition بی ام و دارای رنگ سبز نعنایی (Mint Green) و چرخ‌های برنزی ۲۰ اینچی است. هر دوی این گزینه‌ها به عنوان بخشی از خط سفارشی سازی گسترده BMW Individual این شرکت به همراه بیش از ۱۳۰ انتخاب رنگ دیگر و هشت گزینه مختلف چرخ در دسترس هستند.

حضور پر رنگ بی ام و در نمایشگاه IAA Mobility 
این خودروی BMW M۴ Competition علاوه بر رنگ و چرخ‌های چشم نواز، دارای اسپلیتر جلو جدید، سپر عقب بازسازی شده، بال عقب و دامن‌های جانبی منحصر به فرد است که همه آن‌ها از فیبر کربن ساخته شده اند.

بی ام و همچنین کراس اوور‌های X۳ M Competition و X۴ M Competition و خودروی ایمنی الکتریکی i۴ M۵۰ را که به طور رسمی ۱۵ آگوست در اتریش به طور رسمی معرفی شد، به نمایش گذاشت.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar