باشگاه خبرنگاران/ اداره پلیس Prescott Valley آریزونا برای انجام برخی ماموریت ها، دو خودروی دوج چلنجر مدل T/R را به ناوگان خود اضافه کرد.

به تازگی اداره پلیس Prescott Valley آریزونا یک جفت خودروی دوج چلنجر مدل T/R خریداری کرده تا از آن‌ها در ناوگان گشتی خود استفاده کند. همچنین برای اینکه تشخیص این خودرو‌ها سخت باشد، این چلنجر‌ها با پوشش معمولی نقره‌ای و خاکستری برای انجام وظیفه و گزارش دهی خدمت می‌کنند.

مقابله پلیس با رانندگان پرخاشگر
به گفته این اداره پلیس، چلنجر‌ها به طور خاص روی "رانندگی پرخاشگرانه" متمرکز خواهند شد و اساساً به دنبال رانندگان بی پروا و رانندگانی که سرعت مجاز را رعایت نمی‌کنند، خواهند بود. سرعت‌ها توسط هر دو خودرو به واحد ترافیک گزارش می‌شوند، البته این خودرو‌ها وظایف دیگری را نیز انجام می‌دهند. این موارد شامل گشت روزانه، رسیدگی به حوادث رانندگی، همراه با سایر جزئیات خاص مانند کنترل سرعت و ... است.

اما چرا نیاز به ماشین گشتی مانند این خودرو‌ها است؟ به گفته این اداره پلیس، آن‌ها بیشتر شاهد حوادث رانندگی خشونت بار و سرعت‌های غیرمجاز بوده اند و مناسب برخورد با آن ها هستند. چلنجر‌های مدل T/R دارای موتور ۵.۷ لیتری Hemi V۸ هستند که ۳۷۵ اسب بخار قدرت (۲۸۰ کیلووات) و ۴۰۰ پوند فوت گشتاور (۵۴۲ نیوتن متر) را به نمایش می‌گذارند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar