پدال/ لیبرتی واک برای تولید کیت‌های بدنه دیوانه‌وار برای خودروهایی همچون لامبورگینی اوراکان و نیسان GT-R شناخته شده اما به نظر می‌رسد این شرکت به خودروهای آفرود نیز علاقه دارد. این تیونر ژاپنی اخیراً کیت بدنه خود برای تویوتا لندکروزر سری ۳۰۰ را با همکاری کمپانی اسفر لایت معرفی کرده است.

این اولین باری نیست که شاهد تولید کیت بدنه جدید برای لندکروزر جدید هستیم زیرا قبلاً شرکت‌های مودلیستا و والد هم پکیج‌های مشابهی را معرفی کرده بودند. همانند تیونرهای یاد شده، لیبرتی واک و اسفر لایت تغییراتی در سپر به وجود آورده و از چراغ‌های LED بیشتر استفاده کرده‌اند. البته تغییرات رخ داده در سپر شاید باعث محدود شدن زاویه حمله این شاسی‌بلند شود اما لیبرتی واک گفته این طراحی باعث بهبود آئرودینامیک لندکروزر جدید شده است.

نشان تویوتا نیز جای خود را به نوشته لیبرتی واک داده است. در پروفایل جانبی این خودرو نیز گلگیرهای پهن با عناصر یکپارچه و رینگ‌های جدید دیده می‌شوند که اگرچه ابعاد آن‌ها خیلی تغییر نکرده اما به‌طور قابل‌توجهی پهن‌تر از رینگ‌های استاندارد لندکروزر هستند. در بخش عقب نیز دو اسپویلر در بالا و پایین شیشه جلو بکار رفته و سپر نیز تغییراتی داشته و دو خروجی اگزوز و دیفیوزری جدید به آن اضافه شده‌اند.

اولین نمونه‌های این کیت در سال ۲۰۲۲ به دست مشتریان خواهند رسید. اگر شما مالک یک لندکروزر جدید بوده یا در لیست انتظار آن قرار دارید و می‌خواهید این کیت را تأمین کنید باید ۱۹,۵۸۰ دلار را برای آن بپردازید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar