باشگاه خبرنگاران/ Gold Wing موتورسیکلتی است که توسط هوندا ساخته شده و با آن می توان سفری راحت را تجربه کرد.
 
هوندا برای اولین بار در سال ۱۹۷۵ از موتورسیکلت فوق جذاب خود به نام Gold Wing رونمایی کرد. مهندسان این کارخانه موتورسیکلت در طول سالها تلاش کرده اند تا این موتورسیکلت را ارتقا دهند. اکنون این موتورسیکلت برای مدل 2021 تغییرات چشمگیری داشته است .

این موتورسیکلت اکنون نه تنها با گیربکس دستی بلکه با گیربکس DCT اتوماتیک عرضه می شود و آن را تبدیل به موتورسیکلتی منحصر به فرد کرده است. این موتورسیکلت ارتقا یافته اکنون دارای صندوق عقب بزرگتر برای ذخیره سازی بیشتر در سفرهای جاده ای است ، بلندگوها دارای 55 وات ولت هستند.

صندلی اکنون بسیار بهبود یافته است، همچنین برخی از ویژگی های ظاهری ، مانند چراغ های جلو و داراب انواع رنگ ها از جمله خاکستری با نوار نارنجی است. علاوه بر این، تمام مدل های Gold Wings در حال حاضر با Android Auto سازگار هستند و همچنین Apple CarPlay offering را ارائه می دهند.  
  
به جرات می توان گفت اکنون این موتورسیکلت واقعاً عالی و حتی بهتر از قبل است بنابراین می توان گفت با آن میتوان یک سواری رویایی را تجربه کرد.  هنگام خرید یک موتورسیکلت مسافرتی، راحتی مسافران اهمیت چندانی ندارد؛ بنابراین هوندا گروهی از خبرگزاری ها را برای سوار شدن بر این موتورسیکلت سال ۲۰۲۱ دعوت کرد کرد.

اگر به عکس ها توجه کنید، این موتورسیکلت دارای پشتی در صندلی است و باعث می شود سرنشین به راحتی بنشیند؛  گفته می‌شود که این حالت نشستن ‌به کاهش فشار بر باسن مسافران کمک می‌کند.  
  
اکنون پشتی ۳۰ میلی متر بالاتر است و کف آن ۵ میلی متر ضخیم‌تر شده است؛  موتور آن شش سیلندر بوده و از آخرین نسخه 1833 سی سی بهره می برد.تعلیق جلو WISHBONE دوگانه است و توجه خاصی به سیستم تعلیق رادیکال  شده است؛ این موتورسیکلت بسیار مورد توجه افرادی است که به دنبال موتورسیکلتی برای سفرهای درون شهری هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar