باشگاه خبرنگاران/ ۸ دستگاه بوگاتی شیرون سوپر اسپرت 300+ آماده تحویل به مشتریان شد.
 
خودروی تولیدی بوگاتی شیرون 300 پلاس عملکرد تازه ای دارد؛ اکنون ۸ خودرو از ۳۰ خودروی فوق العاده منحصر به فرد شیرون سوپر اسپرت 300+ پس از تکمیل برنامه توسعه و آزمایش دو ساله خود، آماده تحویل هستند.

هنگامی که رونمایی از شیرون سوپر اسپرت 300+ برای اولین بار در سال 2019 خبرساز شد ، بوگاتی یک استاندارد کاملاً جدید از عملکرد را ایجاد کرد.

بوگاتی با این خودروی فوق العاده منحصر به فرد عبور از آستانه ۴۸۲ کیلومتر بر ساعت با سرعت 490.484 کیلومتر در ساعت، رکورد جدیدی را در جهان به ثبت رساند و چندی بعد ، به مناسبت صد و یکمین سالگرد تاسیس خودروی لوکس فرانسوی، اعلام شد که 30 واحد Chiron Super Sport 300+ در کارخانه خودروسازی بوگاتی در مولشیم ساخته می شود.

کریستوف پیوچون ، مدیر تولید و لجستیک بوگاتی اظهار کرده است که  شیرون سوپر اسپرت 300+ برای همیشه به عنوان سنگ بنای تاریخ درخشان مارک بوگاتی باقی خواهد ماند زیرا عملکرد خودرو را به سطوحی رسانده است که قبلاً تصور نمی شد.

این سریعترین خودروی هایپر اسپرت است که بوگاتی تا به حال ساخته است. شیرون سوپر اسپرت 300+ با قدرت خروجی عظیم 1600 اسب بخار که توسط نسخه اصلاح شده موتور 8 لیتری W16 نمادین بوگاتی تولید می شود ، 100 اسب بخار از توان شیرون فراتر می رود.

مهندسان بوگاتی با ارتقاء عملکرد به یک سیستم مدیریت حرارتی جدید برای موتور و گیربکس خودروهای اسپرت دست پیدا کرده اند و اکنون اطمینان حاصل کرده اند که تمام دستگاه حتی در هنگام حرکت و با حداکثر سرعت خودرو نیز خنک باقی می مانند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar