باشگاه خبرنگاران/ اولین طراحی از میتسوبیشی اوتلندر ۲۰۲۳ PHEV که قرار است فروش آن در ایالات متحده در نیمه دوم سال آینده آغاز شود، فاش شد.
 
میتسوبیشی آخرین نسل از شاسی بلند اوتلندر را در ماه فوریه معرفی کرد که پس از آن در اقدامی جذاب، تصمیم گرفت نسخه به روز شده این خودرو را رونمایی کند.

خبر هیجان انگیز دیگر این است که قرار است مدل برقی این نسل جدید، در ۲۸ اکتبر به طور جهانی به نمایش درآید. اما قبل از این رونمایی اولین تصاویر از این خوردو در فضای مجازی منتشر شده است.

اکنون می توانیم در مورد تفاوت های نسخه هیبریدی با نسخه بنزینی را بگوییم، اولین نکته در این خصوص این است که این 2 خودرو تقریباً یکسان به نظر می‌رسند، تنها یک درپوش سوخت اضافی برای درگاه شارژ و همچنین نشان Plug-In Hybrid EV در روی در‌های جلو و درب عقب دیده می شود. 

 

در نمای داخلی همان امکانات قبل به چشم می خورد و اکنون شاهد همان پشت آمپری دیجیتال با نمایش بخش اختصاصی برای پیشرانه PHEV، که میزان شارژ باتری را نشان می‌دهد، هستیم و تنها کمی تفاوت نسبت به نسل قبل داشته است. در کابین نه تنها شاهد بهبود کیفیت مواد و سطح فناوری هستیم بلکه امکاناتی جدید در این شاسی بلند سه ردیفه می بینیم که در مدل پلاگین هیبریدی در دسترس نبود.
 
مشخصات فنی این شاسی بلند در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اگرچه میتسوبیشی تأیید کرده است که به اوتلندر PHEV قدرت بیشتری و یک بسته باتری بزرگتر برای برد الکتریکی داده است. نکته حائز اهمیت دیگر در این خودرو این است که بخش تنظیمات داخلی Ralliart این شرکت به روز شده است. 

این خودرو قرار است اولین نمایش رسمی خود را در اواخر این ماه انجام دهد و قرار است نه تنها در بازار ژاپن بلکه بازار آمریکا نیز به فروش رود. شاسی بلند برقی با انتخاب ۱۰ رنگ بیرونی از جمله Black Diamond و چرخ‌های بزرگ ۲۰ اینچی دو رنگ با مدل بنزینی در دسترس خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar