باشگاه خبرنگاران/ شاسی بلند GLS۶۰۰ پس از کلاس S میباخ ، دومین مدل در بخش خودروهای فوق لوکس مرسدس است.
 
این روزها کم و بیش شاهد رونمایی از شاسی بلند‌های لوکسی هستیم که با برچسب قیمت شش رقمی عرضه می شوند. خودروهایی که بسیار جذاب هستند و لوکس بودن را به رخ می کشند. یکی از این خودروهای لوکس که به تازگی رونمایی شده میباخ GLS۶۰۰، ۲۰۲۱ است که جلوه ای فوق لوکس دارد و قرار است تا با مارک‌هایی مانند بنتلی و رولزرویس نبرد کند.

GLS۶۰۰ شاسی بلندی فوق لوکس که قرارا است با ویژگی‌های فانتزی به بازار عرضه شود و با ظاهر زیبایی که دارد، جای هیچ سوالی را در خصوص میزان استقبال آن نخواهد گذاشت. این خودرو برخلاف دیگر رقیبان از سه ردیف بهره نمی برد و اکنون فقط با 2 ردیف اراده می شود.

شاسی بلند GLS۶۰۰ پس از کلاس S میباخ ، دومین مدل در بخش خودروهای فوق لوکس مرسدس است که قرار است امسال به بازار عرضه شود.

بسیاری از امکانات و تجهیزاتی که در مرسدس میباخ دیده شده، استاندارد هستند که از جمله آنها می توان به حالت رانندگی نیمه مستقل، روکش چرم ناپا و تزئینات داخلی و خارجی زیبا اشاره کرد. به گفته مرسدس میباخ،  این خودرو از یک موتور 8 سیلندر دوقلو توربوشارژ استفاده می کند که می تواند تا ۵۵۸ اسب بخار قدرت تولید کند و می‌تواند شاسی بلند لوکس بزرگ را در ۴.۸ ثانیه از صفر به 100 کیلومتر در ساعت برساند.

گفته شد که این خودرو 2 ردیف صندلی را ارائه می دهد که تمامی آنها هر دو عملکرد گرمایی و ماساژ را ارائه می‌دهند. صندلی‌های عقب بسیار راحت هستند و سرنشینان می توانند ساعت ها روی آنها بنشینند و از منظره بیرون لذت ببرند. 

اگر بخواهیم از فضای داخلی بگوییم، به جرات می توان گفت کابین آن اکنون بسیار شیک طراحی شده است، روی داشبورد و پانل در‌ها از چرم ناپا استفاده شده است و حتی این چرم را روی صندلی ها می توان دید.

یکی از جزئی ترین بخش های جذاب این طراحی استفاده از پخش کننده عطر است که باعث می شود سرنشینان حس خیلی خوبی داشته باشند. ظرفیت بار در اینجا مانند کلاس GLS معمولی سخاوتمند نیست، زیرا صندلی‌های عقب ثابت هستند و برای قرار دادن وسایل بزرگتر جمع نمی‌شوند. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar