اسب بخار/ تاپ گیر مشهورترین و پربیننده ترین مستند خودرویی جهان است. حال فرض کنید به شما پیشنهاد بدهند به ازای تماشای تمام فصل های تاپ گیر، پول خوبی دریافت می کنید! قطعاً پیشنهادی وسوسه انگیز به نظر می آید.

پول گرفتن برای انجام کاری که عاشق آن باشید یک هدیه است. کاری که بسیاری از مردم آن را انجام نمی دهند. این که افراد برای انجام یک کار پیش پا افتاده، همچون تماشای تلویزیون، پول دریافت کنند به ندرت اتفاق می افتد، اما اگر شما در انگلیس باشید، Uswitch.com این پیشنهاد را به شما ارائه می دهد. این شرکت در حال راه اندازی یک رقابت برای به دست آوردن ۱,۰۰۰ یورو (۱,۴۰۰ دلار) پول است. پولی که بابت تماشای ۳۰ فصل از تاپ گیر پرداخت می شود.

برگزارکننده مسابقه
این مسابقه توسط شرکت انگلیسی Uswitch.com راه اندازی شده که کار آن کمک به مشتریان برای مقایسه قیمت ها در طیف وسیعی از خدمات و محصولات است. جزییات مربوط به مسابقه بسیار ساده به نظر می رسند.  برای شرکت در این مسابقه باید درخواست خود را از طریق وب سایت رسمی شرکت نام‌برده ثبت کنید و منتظر اعلام نتایج بمانید. هدف Uswitch از این مسابقه، مشخص کردن میزان محبوبیت هر یک از برندهای خودروسازی در طول فصل های مختلف تاپ گیر است. به راستی محبوب ترین برند کیست؟ مرسدس بنز؟ فورد؟ تمام ۲۳۶ اپیزود تاپ گیر در BBC iPlayer قابل دسترسی هستند.

نحوه کسب درآمد از تماشای تاپ گیر
شخص برنده پس از اعلام نتایج، در یک دوره سه ماهه فرصت دارد به تماشای هر ۳۰ فصل تاپ گیر بنشیند. یعنی در هر ماه، ۱۰ فصل را باید تماشا کند یا به عبارتی دیگر، ۲٫۶ قسمت در هر روز! خب این موضوع خیلی هم طاقت فرسا به نظر نمی آید. شما می توانید با تماشای فصل های مختلف تاپ گیر ساعت ها سرگرم شوید. شخص برنده وظیفه دارد که تعداد خودروهای برجسته در هر اپیزود را مشخص کند. همچنین ممکن است که شرایط و ضوابط به گونه ای پیش رود که فرد برنده ملزم به همکاری در تبلیغات گردد. در این صورت، باید نام و عکس خودروها در رسانه ها منتشر شود.

شرایط شرکت در مسابقه کسب درآمد از تاپ گیر
شرکت در مسابقه تماشای فصل های تاپ گیر در انگلستان برای افراد با سن ۱۸ سال به بالا مجاز است. مسابقه از روز دوشنبه، هجدهم اکتبر، شروع شده است و تا روز پنجشنبه، هجدهم نوامبر، ادامه خواهد داشت. قرعی کشی اعلام نام برنده در روز جمعه، بیست و دوم نوامبر ۲۰۲۱ برگزار می گردد. هر چند راه های چالش برانگیز زیادی برای به دست آوردن پول وجود دارند، اما شما واقعاً باید یک ماشین باز سرسخت باشید تا موفق به انجام این چالش شوید. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar