پدال/ مرسدس-ای ام جی تا چند روز دیگر از نسل جدید SL رونمایی خواهد کرد. ما همچنین در روزهای آتی شاهد پرده‌برداری از نسل جدید لندروور، شورولت کوروت Z06، رولزرویس گوست مشکی نشان و نسخه بازنگری شده کیا اسپورتیج خواهیم بود. اعلام خبر رونمایی از SL جدید با انتشار مجدد تصویر کابین این خودرو همراه شده است.

این برای دومین بار است که کابین این خودرو را می‌بینیم. مرسدس قبلاً نمایشگرهای سیستم اطلاعات سرگرمی خاص SL جدید که باعث کاهش بازتاب آفتاب می‌شدند را دیده بودیم. در این تیزر جدید می‌توانیم دیدی بهتر به جزئیات داشته باشیم هرچند چیزی باعث سورپرایز ما نمی‌شود. داشبورد خودرو مشابه دیگر محصولات مرسدس بوده و از ورودی‌های هوای زیبا سود می‌برد. همچنین پشت آمپرهای دیجیتال نیز پیش چشمان راننده قرار دارند.

هنوز جزئیات مربوط به قوای محرکه SL جدید منتشر نشده اما با توجه به تصاویر جاسوسی این خودرو می‌توان به برخی اطلاعات دست یافت. یکی از مدل‌های رؤیت شده دارای پوشش درگاه شارژ روی سپر عقب بوده و همین درگاه شارژ را در مرسدس-ای ام جی GT 63 S E پرفورمنس هم دیده‌ایم. قوای محرکه پلاگین هیبریدی این خودرو در واقع ترکیبی از نیروگاه ۸ سیلندر و واحد الکتریکی نخواهد بود بلکه مرسدس از پیشرانه ۲ لیتری توربو با دستیار الکتریکی استفاده خواهد کرد. شایعاتی درباره قدرت ترکیبی ۵۷۸ اسب بخاری SL جدید به گوش رسیده اما چیزی تائید نشده است. همچنین گفته شده این نیروگاه آهنین با گیربکس ۹ سرعته اتوماتیک همکاری خواهد کرد.

مرسدس همچنین تائید کرده SL جدید با سیستم چهار چرخ محرک نیز در دسترس خواهد بود. شاید پیشرانه‌های دیگری هم در دسترس خریداران باشند اما چیزی به‌صورت رسمی اعلام نشده است.

این خودرو از سقف کانورتیبل نرم استفاده خواهد کرد و این امر باعث بهبود توزیع وزن شده هرچند طراحی کلی خودرو نسبت به نسل پیشین روندی تکاملی‌تر را دنبال خواهد کرد. شاید شباهت‌هایی از نظر طراحی وجود داشته اما از نظر قطعات این‌گونه نخواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar