پدال/ کادیلاک XT4 مدل ۲۰۲۲ با برخی تغییرات معرفی شده است.

علاوه بر سه رنگ بدنه جدید، پیشرانه ۴ سیلندر توربوی این خودرو کمی تنظیم شده و حالا ۲ اسب بخار قدرت کمتری دارد. کادیلاک همچنین نام صندلی‌های چرمی خود را به اینتلوکس تغییر داده و استاندارد جدیدی را برای بازاریابی وضع نموده است. تریم اسپورت این خودرو نیز دارای کالیپرهای ترمز قرمز رنگ می باشد. واضح است که چنین تغییراتی به چشم نمی‌آیند اما نباید کادیلاک را سرزنش کرد. مهندسان این شرکت ظاهراً به شدت مشغول توسعه محصولات بلک وینگ هستند.

آمریکایی‌ها همچنین پکیج جدید پریمیوم کامفورت و رفاهی را عرضه می‌کنند. پکیج کامفورت و رفاهی کنونی قیمت ۹۹۵ دلاری دارد اما احتمالاً این پکیج در مدل ۲۰۲۲ قیمت بالاتری خواهد داشت.

این پکیج سفارشی جدید شامل صندلی سرنشین جلو با تنظیم در ۸ جهت، صندلی‌های جلوی ماساژوردار، بالشتک برقی صندلی عقب و عملکرد تهویه برای آن‌ها می باشد.

با سفارش این پکیج می‌بایست پکیج آب‌وهوای سرد را نیز انتخاب کرد که شامل صندلی‌های جلو و عقب گرم شونده و فرمان گرم شونده خودکار می باشد. این پکیج جدید جایگزین پکیج کامفورت و رفاهی و پکیج تکنولوژی شده است.

پکیج کامفورت و تکنولوژی کنونی قیمت ۳۲۵۰ دلاری دارد و پکیج جدید هم تقریباً مشابه نسخه قبلی بوده اما فاقد پشت آمپرهای دیجیتال ۸ اینچی، هدآپ دیسپلی، شارژ بی‌سیم و ستون فرمان برقی است.

با توجه به جنس تغییرات رخ داده حدس می‌زنیم مشتریان این آپشن را به خاطر قیمت بالا انتخاب نکرده‌اند و کادیلاک نیز آن را تعدیل نموده است. شایان ذکر است افزودن پکیج کامفورت و تکنولوژی به مدل سال ۲۰۲۱ این خودرو باعث می‌شد قیمت آن از ۳۹۹۹۵ به ۴۴۵۹۵ دلار برسد.

البته پکیج‌های جدید ارزان‌تر بوده و بنابراین XT4 2022 با دست‌پر وارد میدان رقابت با خودروهایی همچون آکورا RDX خواهد شد. اکثر محصولات کادیلاک با برخی تغییرات وارد مدل ۲۰۲۲ شده‌اند اما هیچ‌کدام دارای لوگوی جدید این شرکت نیستند. به نظر می‌رسد کادیلاک این لوگو را برای معرفی روی لیریک در نظر گرفته است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar