باشگاه خبرنگاران/ بلک وینگ برای مقابله با رقبایی مانند آلفارومئو جولیا کوادریفوگلیو، بی ام و M۳ و مرسدس AMG C۶۳ به خوبی مجهز است.
 
CT۵-V Blackwing قرار است جانشین کادیلاک CTS-V شود و نیرویی فوق العاده بالا دارد؛ این خودرو نسبت به خودروی نسل قبل دارای امکانات و حتی نامی متفاوت است. خودروی جدید از همان موتور سوپرشارژ V-۸ بهره می‌برد، اما استایل به روز شده و فضای داخلی جدید آن چیزی است که کادیلاک به عملکرد بالای خود امیدوار است.

بلک وینگ برای مقابله با رقبایی مانند آلفارومئو جولیا کوادریفوگلیو، بی ام و M۳ و مرسدس AMG C۶۳ به خوبی مجهز است. CT۵-V Blackwing برای پیروزی در برابر این سدان‌های اسپورت، با قدرت بیشتری تجهیز شده است. همچنین سواری و هندلینگ فوق‌العاده‌ای را برای همراهی با شتاب بی‌رحمانه‌اش ارائه می‌کند.

CT۵-V بلک‌وینگ قطعاً به هیاهو‌ها ادامه می‌دهد و در صدر این بخش از چهار در‌های داغ قرار می‌گیرد و عنوان 10 خودروی برتر سال قرار می گیرد. CT۵-V بلک وینگ ۲۰۲۲ یک سدان پرفورمنس کاملاً جدید در خط تولید کادیلاک است. کادیلاک CT۵-V اکنون صرفاً یک تریم اسپرت‌تر از CT۵ استاندارد است. بلک وینگ که در اینجا بررسی می‌شود، نسخه تمام عیار فوق العاده این برند است.

در حالی که با گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک اختیاری عرضه می شود که باعث می شود CT۵-V بلک‌وینگ کمی سریع‌تر از قبل باشد. برای برخی متقاضیان قیمت CT۵-V Blackwing ممکن است کمی گران باشد که می توانند کادیلاک CT۴-V Blackwing کوچکتر و ارزانتر را در نظر بگیرند.

اگرچه کادیلاک آن را CT۵-V بلک‌وینگ می‌نامد، اما از بلک‌وینگ V-۸ توئین توربوی جدید CT۶-V که اکنون متوقف شده، نیرو نمی‌گیرد. در عوض، یک نسخه به روز شده از سوپرشارژر ۶.۲ لیتری V-۸ CTS-V که ۶۶۸ اسب بخار قدرت دارد را به گیربکس شش سرعته دستی یا ۱۰ سرعته اتوماتیک اختیاری می‌دهد. 

این خودرو اکنون شتاب بالایی دارد و  می تواند در ۳.۶ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد. همچنین تخمین زده می شود که در صورت مجهز شدن به گیربکس اتوماتیک اختیاری، می‌تواند در کمتر از ۳.۴ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد.

CT۵-V بلک وینگ کابین خود را با CT۵ استاندارد مشترک است که به سدان پرفورمنس فضای داخلی نسبتاً جادار با ویژگی‌ها و زیبایی‌های فراوان می‌دهد.  همه مدل‌ها با تودوزی چرم اصل با گرمکن و تهویه صندلی‌های جلو و تنظیمات برقی ۱۸ جهته عرضه می‌شوند. 

صندلی‌های اسپرت با عملکرد بالا با روکش‌های چرم و میکروفایبر اختیاری هستند و همراه با درج‌های پانل درب مطابقت دارند. صندوق عقب بلک وینگ به اندازه و شکل صندوق عقب CT۵ معمولی است که پنج کیف دستی را می تواند درون خود جای دهد. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar