باشگاه خبرنگاران/ آلفارومئو جولیا کوادریفوگلیو مدل ۲۰۲۲ با یک موتور V-۶ توربوشارژ دوقلو ۵۰۵ اسب بخاری در زیر کاپوت برآمده خود، گرمای بخش سدان‌های اسپورت را افزایش می‌دهد. این خودرو شاسی و فضای داخلی خود را با جولیا استاندارد به اشتراک می‌گذارد، به این معنی که فرمان پذیری تیز و رفتار سرگرم‌کننده آن خودرو را به ارث برده است.

رقبای عملکردی آن بی‌ام‌و M۳ و مرسدس-AMG C۶۳ و همچنین کادیلاک CT۵-V بلک‌وینگ جدید را معرفی کردند، اما طعم ایتالیایی خاصی را ارائه می‌کند که در آن سدان‌ها وجود ندارد. در حالی که جولیا کوادریفوگلی نسل قبلی با مشکلات قابلیت اطمینان مواجه بود، ما هنوز فکر می‌کنیم که عملکرد و جذابیت خودرو ارزش آن را برای خریدارانی که به دنبال هیجان‌های رانندگی هستند، می‌کند.

تجهیزات استاندارد اضافی به برگه مشخصات جولیا کوادریفوگلی برای سال ۲۰۲۲ از جمله پد شارژ بی‌سیم تلفن هوشمند جدید، سیستم کیفیت هوا، گرمکن صندلی‌های جلو و عقب، و آینه دید عقب کم‌نور خودکار می‌پیوندند. ویژگی‌های کمک راننده اضافی نیز به صورت استاندارد از جمله هشدار خروج از خط و چراغ‌های جلوی خودکار اضافه شده است.

معرفی آلفا رومئو جولیا Quadrifoglio برای سال ۲۰۲۲، سدانی پرطرفدار با قدرتی فوق العاده
 

چیز زیادی به لیست تجهیزات جولیا اضافه نمی شود، زیرا از ویژگی‌های مطلوبی مانند ناوبری در داشبورد، نظارت بر نقاط کور، گرمکن صندلی‌های جلو، سنسور‌های پارک جلو و عقب، تودوزی چرمی و هارمن/کاردون با ۱۵ بلندگو برخوردار است.

جولیا کوادریفوگلیو با موتور ۲.۹ لیتری V-۶ توئین توربو راپسودیک و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک خوب کالیبره شده، یک شورش برای راننده است. موتور ساخت ایتالیایی و مشتق شده از فراری، ۵۰۵ اسب بخار قدرت، ۴۴۳ پوند فوت گشتاور و صدایی فوق العاده دارد که اکثر رقبا را شرمنده می‌کند. حیف که گیربکس دستی در دسترس نیست.

معرفی آلفا رومئو جولیا Quadrifoglio برای سال ۲۰۲۲، سدانی پرطرفدار با قدرتی فوق العاده
 

 موتور جولیا در هنگام حرکت در دور‌های پایین و در دنده بالا هیجان خود را دارد. استفاده از دریچه گاز کمتر از ۳۰۰۰ دور در دقیقه تنها به نشانه‌ای از تردید منجر می‌شود، اما پس از آن، توربو‌ها قرقره می‌شوند و قدرت در گردبادی از شتاب و صدای اگزوز پاره می‌شود.

معرفی آلفا رومئو جولیا Quadrifoglio برای سال ۲۰۲۲، سدانی پرطرفدار با قدرتی فوق العاده
 

گیربکس هشت سرعته اتوماتیک برای تعویض دنده‌ها در حالت‌های رانندگی اسپورت تعیین کننده و سریع است و شاسی انعطاف پذیر جولیا شریکی مشتاق در هیجینک‌های با روحیه بالا است.

معرفی آلفا رومئو جولیا Quadrifoglio برای سال ۲۰۲۲، سدانی پرطرفدار با قدرتی فوق العاده
 

فضای داخلی جولیا از سطوح چرمی و جیر مصنوعی تشکیل شده است. صندلی‌های جلوی جذاب بدون محدودیت پشتیبانی می‌کنند. یک جفت سطل Recaro مسابقه محور موجود است، اما فاقد تنظیمات قدرت و عناصر گرمایش مجموعه استاندارد هستند. صندوق عقب QF انداره حا برای چهار چمدان دستی را دارد؛ کنسول مرکزی با اندازه معقول کمی فضای ذخیره سازی ردیف جلو را اضافه می‌کند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar