پدال/ کمپین انتشار تیزرهای فورد برانکو رپتور جدید ادامه داشته و این خودروساز به تازگی کلیپی کوتاه از این شاسی‌بلند را در حال حرکت منتشر کرده است. در این ویدئو که توسط برانکو نیشن به عنوان یکی از بازوهای تبلیغاتی و بازاریابی فورد منتشر شده شاهد برانکو رپتوری هستیم که دارای پوشش‌های استتاری حداقلی بوده و در کنار نسخه استاندارد اقدام به حرکت در مسیر شنی می‌کند.

اگرچه در این کلیپ چیز خاصی به نظر نمی‌رسد اما می‌توانیم تغییرات متنوعی را نسبت به مدل استاندارد برانکو ببینیم. در بخش جلو جلوپنجره منحصربه‌فرد با نوشته بزرگ فورد بجای برند برانکو دیده می‌شود. ما همچنین می‌توانیم شاهد سپر جلوی هوی دیوتی، قوس گلگیرهای پهن‌تر و رینگ‌های مشکی با لاستیک‌های آفرود بزرگ و با ابعاد احتمالی ۳۷ اینچی باشیم.

یکی از ویژگی‌های قابل‌ذکر دیگر پوشش دیفرانسیل عقب با برند R، سیستم اگزوز دوگانه و سیستم تعلیق ارتقا یافته است. این پروتوتایپ همچنین از چراغ‌های عقب منحصربه‌فرد سود می‌برد اما احتمالاً این چراغ‌ها به‌صورت موقتی روی برانکو رپتور نصب شده‌اند.

فورد جزئیات چندانی از این شاسی‌بلند را منتشر نکرده اما در جدیدترین خبرها آمده که نیروبخش این خودرو پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری توئین توربوی اکوبوست خواهد بود. این پیشرانه در فورد F-150 رپتور قدرت ۴۵۰ اسب بخاری و گشتاور ۶۹۱ نیوتون متری تولید می‌کند. البته خبرهای قبلی نشان می‌دادند این خودرو شاید از نیروگاه ۶ سیلندر ۳ لیتری اکوبوست کوچک‌تر با خروجی ۴۰۰ اسبی و گشتاور ۵۶۲ نیوتون متری استفاده کند. اگرچه سؤالات بی‌پاسخ زیادی باقی مانده اما فورد تائید کرده برانکو رپتور جدید سال آینده میلادی به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar