اسب بخار/ قرار است تا در ماه های آتی، کراس اوور ام وی ام X55 پرو با تغییرات فنی و ظاهری وارد بازار ایران شود.

ام وی ام X55 پرو در بحث ظاهری تا حدی متفاوت از نسخه قبلی بوده و جلو پنجره و گرافیک کاسه چراغ های آن تغییر کرده است. رینگ های جدید، جلو پنجره کهکشانی، چراغ های روشنایی روز جدید، الگوی جدید سپر جلو و… از جمله تغییرات اعمال شده برای X55 پرو است.

همچنین در بخش کابین شاهد هستیم که آخرین نسخه تریم داخلی چری ۵X یا همان تیگو ۴ برای ام وی ام X55 پرو در نظر گرفته شده و الگوی جذابتری در کابین آن پیاده سازی گردیده است. کنسول میانی جدید، نمایشگر جدید، تغییر چیدمان دکمه ها، تریم داخلی به روز شده و… از جمله تفاوت های قابل مشاهده در کابین X55 پرو است. برخی احتمال می دهند که X55 پرو با اختلاف قیمت حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی نسبت به نسخه فعلی وارد بازار شود و مدیران خودرو این محصول را در زمستان ۱۴۰۰ به صورت رسمی وارد جاده های کشور کند.
 
 
مشخصات فنی ام وی ام X55 پرو :

در حال حاضر X55 با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژر مونتاژ می شود. این پیشرانه قدرت ۱۴۷ اسب بخار را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده ۶ سرعته دو کلاچه خشک توان را به چرخ های جلوی این کراس اوور می رساند. اما حال قرار است که ام وی ام X55 پرو با جعبه دنده CVT و شبیه ساز تعویض دنده ۹ سرعته به بازار بیاید و این جعبه دنده نیز ساختار مشابه به جعبه دنده خودروهایی مانند تیگو ۵ توربو، آریزو ۶، آریزو ۵ جدید و… دارد.
 
 
امکانات ایمنی و رفاهی X55 پرو :

مدیران خودرو ام وی ام X55 را با امکاناتی نظیر ۴ کیسه هوا، سانروف، ترمز پارک برقی، فرمان کمکی برقی، صندلی برقی راننده، جلو آمپر دیجیتال، نمایشگر لمسی، دوربین ۳۶۰ درجه، سنسور نور، استارت دکمه ای، ساعت هوشمند، رینگ آلومینیومی، اتوهلد، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، سامانه کنترل پایداری و… مونتاژ می کند.

اما حال قرار است تا X55 پرو با امکانات بیشتری نظیر شارژر بی سیم تلفن همراه، کیسه هوای پرده ای، نور پردازی کابین، کول باکس، تهویه اتوماتیک دوکاناله، دسته دنده الکتریکی و… به بازار بیاید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar