پدال/ با یک خودروی عالی برای خودنمایی در اتوبان‌ها آشنا شوید! این آئودی RS7 شاید از نظر ظاهری استوک به نظر برسد اما زیر کاپوت آن تغییرات زیادی رخ داده است. به لطف برخی بهبودها و تغییرات، RS7 موردبحث قدرت ۹۵۰ اسب بخاری تولید می‌کند. فکر نمی‌کنیم خودرویی بهتر از این برای اتوبان وجود داشته باشد و با وجود یک راننده ماهر می‌توان لحظات هیجان‌انگیز زیادی را تجربه کرد. خب بیایید شاهد هنرنمایی RS7 در اتوبان‌ها باشیم.

نسخه استاندارد آئودی RS7 هم خودرویی احساس‌برانگیز است. این کوپه ۴ درب زیبا به پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قدرت ۵۹۱ اسب بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متر مجهز بوده و گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک نیز کار فرستادن نیرو به تمامی چرخ ها را بر عهده دارد. RS7 استاندارد می‌تواند در عرض ۳ ثانیه سرعت خود را از سکون به ۹۶ کیلومتر در ساعت برساند که عملکردی فوق‌العاده برای یک خودروی چهار درب و لوکس است.

همان‌گونه که گفتیم نسخه استاندارد این خودرو محصولی بسیار جذاب است اما اگر خواهان عملکرد بهتر هستید باید قدرت بیشتری داشته باشید. به همین خاطر است که مالک این خودرو قدرت RS7 خود را تقریباً دو برابر کرده و به ۹۵۰ اسب بخار رسانده است. ما نمی‌دانیم چه تغییراتی در پیشرانه رخ داده اما به نظر می‌رسد از توربوهای بزرگ‌تر، اینترکولر بهینه و سیستم اگزوز متمایز استفاده شده است.

حتماً ویدئوی شتاب گیری این خودرو در اتوبان را تماشا کرده و لذت ببرید!

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar