باشگاه خبرنگاران/ خودروی سفارشی Willys Americar ۱۹۴۱ که به تازگی تولید شده قرار است تا در حراج Barrett-Jackson به فروش برسد.

خودروی تمام استیل ۱۹۴۱ Willys American دارای یکپارچه سازی با سیستم عامل عالی و رنگ فوق العاده زیبا و ترکیبی از شعله‌های آتش در بدنه آن است. هنوز کاملاً معلوم نیست که اولین بار چه کسی ایده استفاده از شعله‌های آتش را در بدنه اتومبیل مطرح کرده، اما شواهد نشان می‌دهند که نقاشی شعله‌های آتش روشی جالب برای تبلیغ استعداد‌های افراد بوده است. وقتی خودرو‌هایی مانند فورد ۱۹۵۰ در بهار سال گذشته در طی یک حراجی بزرگ نتوانست دوباره فروغ همیشگی را داشته باشد خیلی از کارشناسان و مشتریان از این اتفاق ابراز ناراحتی کردند، ولی وجود چنین ماشین زیبایی با این ترکیب منحصر به فرد رنگ بدنه اش باز هم موجی از شور و هیجان را در بازار خودرو به وجود آورده است.

پلتفرم‌های مورد علاقه کارشناسان برای ساخت خودرو‌های سفارشی
اتومبیل Plymouth Prowler ۲۰۰۰ هم با داشتن رنگ آمیزی گسترده از شعله‌های آتش برای صاحبش ۵۵ هزار دلار هزینه داشت. در حال حاضر نیز، Willys Americar ۱۹۴۱ دقیقا چنین وضعیتی دارد. یکی از پلتفرم‌های مورد علاقه کارشناسان برای ساخت خودرو‌های سفارشی Americar است. مدل‌های این شرکت خودروسازی به اندازه کافی نادر و فقط به مدت پنج سال در اواخر دهه ۱۹۳۰ و اوایل دهه ۱۹۴۰ وجود داشتند، اما در طول سالیان مختلف باعث ایجاد پروژه‌های زیبا و گران قیمتی شدند. مدل سال ۱۹۴۱، تمام الزامات و امکانات را داشت و برای اعمال تمام تغییرات از استعداد خوبی برخوردار بود.

در این مسیر یک بدنه تمام فولادی وجود دارد که روی یک قاب پروفیل آرت موریسون به حالت متقاطع لوله‌ای پیچیده شده و روی یک شاسی جلو مستقل و سیستم تعلیق کاملاً قابل تنظیم عقب سوار شده است. کارشناسان ساخت این خودرو در زیر کاپوت، یک موتور V۸ عظیم ۵۴۰ci (۸.۸ لیتری) ساخت شورلت را به کار بردند. این اتومبیل همچنین دارای سوپرشارژر BDS، Holley ECU و سیستم اگزوز با روکش سرامیکی است و بخشی از قدرت تولید شده توسط یک گیربکس اتوماتیک اداره می‌شود.

در داخل، تمام امکانات که احساس نوستالژیک را به انسان می‌دهد، وجود دارد، اما قابلیت‌های مدرنی مانند Vintage Air، شیشه‌های برقی و مانیتور کنوود با گیرنده DVD نیز در آن تعبیه شده است. قسمت عقب این ماشین با رنگ آبی تزئین شده و تا پانل‌های عقب به رنگ جذاب شعله‌های زرد و نارنجی آغشته شده است. به نظر می‌رسد مالک فعلی این وسیله نقلیه با نام مستعار Flaming Willys معتقد است که هنوز هم افرادی در بازار خواهان مدل‌هایی با رنگ شعله‌های آتش هستند بنابراین سعی دارد آن را در حراج Barrett-Jackson در اسکاتسدیل آریزونا در ژانویه سال آینده بفروشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar