ایران جیب/ محمد ضرابیان مدیرعامل جدید گروه بهمن در یک نشست خبری اعلام کرد که یکی از محصولات جدید این شرکت فیدلیتی پرستیژ است.

طی اطلاعاتی دقیقی که دریافت شده، این خودرو همان جتور X70 پلاس که طی 5 تا 6 ماه آینده روانه بازار خواهد شد.

این خودرو در یک سگمنت متفاوت تر نسبت به فیدلیتی پرایم عرضه میشود. فیدلیتی پرستیژ نسبت به فیدلیتی پرایم یک خودروی لوکس‌تر محسوب می‌شود که احتمالا در بازار خودرو ایران با خودرویی مثل تیگو 8 پرو به رقابت خواهد پرداخت.

این خودرو که اولین‌بار در 2018 معرفی گردید، به واسطه جلوپنجره بزرگ با نوارهای افقی کروم و چراغ‌هایی که اکنون باریک‌تر شده، چهره‌­ای قابل شناسایی پیدا کرده است. به لطف بازنگری در طرح چراغ‌های عقب، نمای این بخش نسبت به قبل بهبود یافته است.

طول بدنه فیدلیتی پرستیژ (جتور X70 پلاس) به میزان 29 میلیمتر نسبت به قبل افزایش یافته و به 4.749 متر رسیده اما عرض، ارتفاع و فاصله میان محورها به ترتیب برابر با 1.9، 1.72 و 2.72 بوده و نسبت به قبل، بدون تغییر باقیمانده است.

در فضای کابین، نمایشگری یک تکه همزمان به عنوان نمایش دهنده اطلاعات سرگرمی و صفحه پشت آمپر انجام وظیفه می­‌کند. هرکدام از این نمایشگرها ابعادی برابر با 10.25 اینچ داشته و سیستم اطلاعات سرگرمی نیز از هواوی HiCar، اپل کارپلی و اندروید اتو پشتیبانی می­‌کند.

ترمز اضطراری خودکار، دستیار پارک، کروز کنترل هوشمند، دوربین دید محیط و ردیف سوم صندلی­‌ها، همگی به صورت سفارشی قابل نصب خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar