اسب بخار/ سرانجام پس از مدت‌ ها انتظار کادیلاک با معرفی اسکالید V به بخش شاسی‌ بلندهای با عملکرد بالا (های پرفورمنس) ورود کرد. کادیلاک با انتشار چند تصویر، این خبر را تأیید نمود، اما هنوز مشخصات فنی اسکالید V را اعلام نکرده است.

در نگاه نخست، می توان‌ متوجه تزیینات مشکی رنگ جلوپنجره و همچنین ورودی های هوای بزرگ تر در سپر جلو شد، زیر چراغ‌های جلو هم ورودی‌های هوای مثلثی شکلی دیده می‌شود.

از دیگر تغییرات این نسخه می توان به استفاده از نشان های V روی درهای خودرو، رینگ های خاکستری، کالیپرهای قرمز ترمز و همچنین سپر عقب جدید با چهار سراگزوز و یک دیفیوزر اشاره کرد.

کادیلاک در خصوص نشر اطلاعات اسکالید V با شدت هر چه تمام تر خساست به خرج داده و این مورد حتی در زمینه انتشار تصاویر داخلی نسخه V نیز نمایان است؛ چراکه کادیلاک فقط یک تصویر از غربیلک فرمان این خودرو را منتشر کرده که نشان V در قسمت پایین این غربیلک استفاده شده است.

اما به احتمال بسیار زیاد در کابین نسخه V با همان نمایشگرها و طراحی بسیار زیبای نسخه استاندارد اسکالید با افزوده شدن چاشنی جزییات اسپرت مواجه خواهیم بود.

مشخصات فنی
بسیاری معتقدند که کادیلاک در نسخه V قصد دارد پیشرانه سوپرشارژ هشت سیلندر شورولت کامارو ZL1  و کادیلاک CT5-V Blackwing  را نصب کند. نسخه استاندارد کادیلاک اسکالید V از یک پیشرانه هشت سیلندر ۶.۲ لیتری تنفس طبیعی با ۴۲۰ اسب بخار قدرت بهره می برد.

پیشرانه هشت سیلندر سوپرشارژ احتمالی کادیلاک اسکالید V می تواند قدرتی معادل ۶۶۸ اسب بخار و گشتاور ۸۹۵ نیوتن متر را تولید کند که به مراتب نسبت نسخه استاندارد قدرتمندتر خواهد بود و در این صورت، با یکی از قدرتمندترین اس یو وی های دنیا مواجه هستیم.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar