logo

بازسازی «شورولت کامارو» به شکل مدل کلاسیک!

منبع
اسب بخار
بروزرسانی
بازسازی «شورولت کامارو» به شکل مدل کلاسیک!

اسب بخار/ به تازگی، یک شورولت کامارو خاص با مدل ۲۰۱۰ در ایالت آریزونا آمریکا در پلت فرم های خرید و فروش جهانی برای فروش گذاشته شده است.

شاید با خودتان فکر کنید یک کامارو ۲۰۱۰ چه مورد خاص و قابل توجهی می تواند داشته باشد که سر و صدا به پا کرده و نظر بسیاری از سایت های بین المللی در حوزه خودرو را به خود جلب کرده است.
مالک خوش ذوق این خودرو، شورولت کامارو LT خود را با یک پکیج ظاهری خاص و یک استایل رترو به مدل SS 1969  نزدیک کرده و یک اثر هنری به وجود آورده است.

خودروی مورد بحث علاوه بر پکیج ظاهری نوستالژیک، در زمینه رنگ بدنه هم از مدل های دیگرِ سینرژی (Synergy Edition) متمایز شده است؛ چراکه این نسخه‌ از رنگ سبز سینرژی به همراه خطوط مسابقه‌ ای به رنگ خاکستری سایبر روی کاپوت سود می ‌برد.

اما تغییرات ریز و درشت همچنان ادامه دارد؛ در جای جای بدنه این خودرو شاهد استفاده از آرم ها و تزییناتی خاص همچون نشان  SS، قطعات تزیینی کرومی، چراغ‌ های پشتی تیره، چراغ‌ های جلو دایره‌ ای و اگزوز مدل ۱۹۶۹ هستیم که این موارد سبب ایجاد یک حس نوستالژیک خوشایند در این کاماروی جذاب شده اند.

داخل کابین نیز قطعات همرنگ با بدنه و تریم چرمی خاص برای صندلی ها جلب توجه می کنند.

زیر کاپوت چه خبر است؟
مانند تمامی شورولت‌ کاماروهای دارای پک سینرژی، این مدل هم به یک پیشرانه ۳.۶ لیتری تنفس‌ طبیعی شش سیلندر V شکل با حداکثر قدرت ۳۰۴ اسب بخار و گشتاور ۳۷۰ نیوتن متر مجهز است.

قدرت تولیدی پیشرانه توسط یک جعبه‌ دنده ۶ سرعتی دستی به چرخ‌ های عقب این ماسل‌کار جذاب آمریکایی منتقل می‌شود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar

اخبار بیشتر درباره
اخبار بیشتر درباره