نماد آخرین خبر

ارابه‌های مرگ بیشتر از چنگیزخان ایرانیان را کشت!

منبع
ايسنا
بروزرسانی
ارابه‌های مرگ بیشتر از چنگیزخان ایرانیان را کشت!

ایسنا/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طنز تلخ خودروی ملی شبیه تراژدی ارابه های مرگ ایرانیان است و بیشتر از چنگیزخان مغول ایرانیان را کشته اند و تاکنون کسی را یارای مقابله با آنها نبوده است.

سارا فلاحی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی بیان کرد: داستان بازی خودروسازان با امنیت خاطر مردم و با بیت المال، داستان عجیب و غریبی نیست. از دولت پنجم به بعد، خوی اشرافی گری در بسیاری از خواص رخنه کرد و آنها به جای حفاظت از میراث انقلاب، آن را سهم الارث پدران خود دانستند و امروز پشت مافیاهای خودرو هستند و حتی نهادهای بالادستی را دچار اشتباه محاسباتی کردند.

نماینده مردم ایلام در مجلس با اشاره به کیفیت پایین خودروهای تولید داخل افزود: طنز تلخ خودروی ملی که بیشتر شبیه تراژدی ارابه های مرگ ایرانیان است را به خورد مردم دادند و در حالی که بیشتر از چنگیزخان مغول از ایرانیان کشته اند، اما تاکنون کسی را یارای مقابله با آنها نبوده و نیست و حتی دولت های مختلف را بلعیده اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: به نظرم تنها راه نجات مردم ایران از دست این قماربازان اقتصادی و رانتخواران سیاسی، احیای گردان ها و لشکرهای مخلص دوران دفاع مقدس مانند گردان های حر، کمیل، حنظله و لشکرهای محمد رسول الله (ص) و عاشورا است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar