باشگاه خبرنگاران/ رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: برخی از قیمت‌های اعلامی در فضای مجازی برای خودرو، از سوی دلالان ساخته می‌شود.

آقای سعید موتمنی گفت: به نظر من طرح آزاد سازی واردات خودرو کاغذ بازی بوده و تا به امروز خبر دقیقی از اجرای این طرح نیست، تاکنون مشتریان منتظر آزادسازی طرح واردات خودرو بودند، اما از آنجا که این طرح تصویب نشد، مشتریانی که نیاز به خودرو دارند، اقدام به خرید و فروش می‌کنند.

به گفته او، برخی از قیمت‌هایی که در فضای مجازی در خصوص قیمت‌های خودرو اعلام می‌شود، ساختگی است. ولی نزدیک به ۲ ماه است که قیمت خودرو باتوجه به طرح آزاد سازی واردات خودرو و همچنین برجام ثابت مانده و خرید و فروش چندانی صورت نمی‌گیرد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو این را هم گفت: خریداری در بازار وجود ندارد، این قیمت گذاری‌ها مورد تایید اتحادیه نبوده و بازار اکنون راکد است و علت رکود هم انتظار خریداران برای ثبات نرخ هاست.

طبق مشاهدات میدانی در بازار پژو ۲۰۶ تیپ ۲، ۲۹۹ میلیون تومان، پراید ۱۱۱، ۲۰۵ میلیون تومان‏, پراید ۱۳۱، ۱۸۵ میلیون، سمند (LX) ۲۹۵ میلیون تومان، کوییک دنده‌ای ۲۰۷ میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۴۹۰ میلیون تومان معامله شده اند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar