پدال/ فراری SF90 استراداله یکی از هیجان‌انگیزترین ابر خودروهای چند سال اخیر است که در جاده و پیست حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت اما آیا این خودرو می‌تواند رقیبی برای لامبورگینی اوراکان استراتو باشد؟

همان‌طور که می‌دانید اخیراً پورشه ۹۱۱ داکار و لامبورگینی اوراکان استراتو به‌ عنوان خودروهایی نسبتاً عجیب در کلاس‌های خود معرفی شدند و بسیاری از افراد به این فکر فرو رفتند که اگر فراری بخواهد رقیبی برای این دو خودرو بتراشد حاصل کار چه خواهد بود. یک طراح خوش‌ذوق در فضای مجازی رندرهایی از فراری SF90 استراداله با ویژگی‌های آفرود را منتشر کرده است.

این خودرو که SF90 داکار کراس ادیشن نام دارد از تمامی الزامات ضروری برای حضور این محصول پرفورمنس در خارج از جاده و بیراهه‌ها سود می‌برد. واضح‌ترین تغییر محصول فراری را می‌توان ارتفاع بیشتر از سطح زمین دانست که به لطف لیفت سیستم تعلیق حاصل شده است. این سیستم تعلیق با ارتفاع بیشتر باعث شده فضا برای نصب لاستیک‌های آفرود و رینگ‌های جدید مهیا شود.

هیچ آفرودری در سال ۲۰۲۲ بدون وجود روف راک کامل نخواهد بود و به همین خاطر فراری SF90 استراداله از چنین قطعه‌ای سود می‌برد. روی سقف نیز یک لاستیک زاپاس به چشم می‌خورد. این فراری آفرود از پوشش‌های پلاستیکی و مشکی اطراف بدنه و رکاب‌های جانبی بهتر برای حفاظت از بدنه برخوردار شده است. به این موارد باید کاپوت مشکی و اسپلیتر جلو را اضافه کرد. نهایتاً نیز چراغ‌های اضافی روی سپر نصب شده‌اند تا دید بهتری را در شب ایجاد کنند. با وجود قدرت ۹۸۶ اسب بخار و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری، این آفرودر مجازی می‌تواند حرف‌های بیشتری برای گفتن در برابر پورشه و لامبورگینی داشته باشد اما احتمالاً حداکثر سرعت آن نیز مثل رقبای یاد شده محدود خواهد بود تا راننده هوس تند و تیز راندن در مسیرهای خشن و خطرناک را از سر بیرون کند! نظر شما درباره این رندرها چیست؟

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar