پدال/ شرکت لیتل کار به همراه موسسه توسعه نرم‌افزاری ibisdev از پیکربندی آنلاین خود برای اسباب‌بازی گران‌قیمت بوگاتی بیبی II رونمایی کرد. در نرم‌افزار یاد شده می‌توانیم آپشن های جالبی را مشاهده کنیم.

تکنولوژی خلاقانه شرکت‌های یاد شده به مشتریان امکان می‌دهد نسخه منحصربه‌فرد از خودروی خود را با استفاده از واقعیت افزوده سه‌بعدی ساخته و آن را در محیط‌هایی همچون خانه، دفتر کار یا پارکینگ مشاهده کنند. بوگاتی بیبی II که ادای احترامی به شاهکار تایپ ۳۵ اتوره بوگاتی محسوب می‌شود با همکاری بوگاتی و شرکت لیتل کار و به ‌منظور گرامی داشت یک‌صد و دهمین سالگرد تأسیس بوگاتی تولید شده است. اسباب‌بازی یاد شده کاملاً برقی بوده و ابعاد آن سه‌چهارم تایپ ۳۵ کلاسیک خواهد بود.

در پیکربندی آنلاین موردبحث مشتریان می‌توانند دقیقاً هر آنچه را که می‌خواهند سفارش دهند. این کار با انتخاب از بین سه مدل مختلف و نوع بدنه شروع شده و سپس با رنگ‌ها و طرح‌های گوناگون بدنه و کابین ادامه می‌یابد. نوع انتخاب رنگ‌ها و پوشش کابین همچون چرم به گونه‌ای بوده که دقیقاً شما را به یاد تاریخچه تایپ ۳۵ بیندازد. ابزار واقعیت افزوده سه‌بعدی که توسط لیتل کار توسعه یافته باعث می‌شود مشتریان دیدی واقعی از بیبی II سفارشی خود داشته باشند. چنین تکنولوژی خلاقانه‌ای می‌تواند تجربه‌ای بی‌نظیر برای مشتریان داشته باشد و آن‌ها نیز به راحتی و از راه دور بتوانند اسباب‌بازی خود را شخصی‌سازی کنند.

مشتریان می‌توانند سه نسخه از بیبی II با نام های پایه، ویتسه و پورسانگ را انتخاب نمایند. هر سه مدل به‌صورت دیفرانسیل عقب تولید شده و از ترمزهای پرفورمنس، قوای محرکه برقی و حالت‌های سواری انتخابی سود می‌برند. مدل پایه دارای دو حالت به نام های نویس و اکسپرت است. در حالت اول حداکثر سرعت و قدرت به ۲۰ کیلومتر در ساعت و ۱.۳۴ اسب بخار محدود بوده درحالی‌که مدل اکسپرت سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت و قدرت ۵.۳۶ اسب بخاری دارد. مدل‌های ویتسه و پورسانگ نیز همان دو حالت یاد شده را دارند اما قوای محرکه آن‌ها ارتقا یافته و قدرت ۱۳.۴ اسب بخار تولید می‌کند تا بتوانند به حداکثر سرعت ۷۰ کیلومتر در ساعت برسند. مدل پورسانگ از بدنه دست‌ساز آلومینیومی سود برده و کار تکمیل آن با استفاده از تکنیک‌های کوچ بیلد سنتی بیش از ۲۰۰ ساعت طول می‌کشد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar