اقتصاد آنلاین/ در این گزارش به قیمت انواع میتسوبیشی می‌پردازیم. 

بازار این روزهای خودرو به شکلی پیش رفت که میتسوبیشی خودروی سوپر لاکچری شد! 
 
میتسوبیشی  میراژ  مدل ۲۰۱۸ ارزان ترین خودرو این شرکت در ایران که یک ماه پیش در بازار ۹۳۰ میلیون تومان بود در بازار دیروز ۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان خرید و فروش شد! این خودرو نسبت به هفته گذشته هم رشد ۱۵۰ میلیون تومانی را ثبت کرد.

شاسی بلند میتسوبیشی در بازار چند؟
اوتلندر شاسی بلند میتسوبیشی یک رکورد در گرانی را ثبت کرد. این خوردو در این هفته ۲۵۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشت و به ۴ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان رسید. اما نکته عجیب اینجاست که این مدل در ۱۴ آبان امسال کمتر از ۳ میلیارد تومان بود! به عبارتی این خودرو در این سه ماه اخیر ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و در یک ماه اخیر ۵۰۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. 

قیمت خودروی میتسوبیشی لنسر اتوماتیک در بازار دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان شد. قیمت این خودرو در یک هفته گذشته ۲۰۰ میلیون و در یک ماه گذشته ۵۵۰ میلیون تومان افزایش داشته است. 

مدل دیگر  اوتلندر PHEV میتسوبیشی که فقط تولید ۲۰۱۸ در بازار موجود است ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فروش می رسد این مدل در یک ماه اخیر نیم میلیارد تومان گران شده است که ۲۰۰ میلیون آن در این هفته رخ داد!

میتسوبیشی ASX هم ۲۰۰ میلیون گران شد!
قیمت میتسوبیشی ASX تیپ ۴ هم در بازار  شامل افزایش ۲۰۰ میلیون تومانی شد. این خودرو ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است که ۶۰۰ میلیون تومان نسبت به ماه پیش افزایش نشان می‌دهد. 

ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

در جدول زیر قیمت روز انواع میتسوبیشی را در بازار مشاهده می‌کنید:

قیمت بازار انواع خودروی میتسوبیشی (بهمن ۱۴۰۱)
برندمدل(سال ساخت)کارکرد (کیلومتر)قیمت (تومان)
ASX تیپ ۴۲۰۱۸صفر۲,۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰
لنسر ۱۸ لیتر اتوماتیک۲۰۱۸صفر۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰
میراژ۲۰۱۸صفر۱,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر تیپ ۵۲۰۱۸صفر۴,۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر PHEV۲۰۱۸صفر۴,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar