چرخان/ شاید نام بااو را در سریال پایتخت شنیده باشید. اما این‌بار می‌خواهیم خودرویی چینی را با برند بااو یا BAW به شما معرفی کنیم که به تازگی نمونه‌های اولیه آن وارد ایران شده است. BAW که مخفف عبارت Beijing Automobile Works است، در سال 2008 حدود 51 درصد سهامش توسط بایک خریداری شده و اکنون، بایک عمده‌ترین سهامدار BAW شناخته می‌شود.

برای مشاهده قیمت خودروها، اینستاگرام آخرین قیمت و کانال تلگرام آخرین قیمت را دنبال کنید

براساس اطلاعات بدست آمده توسط خبرنگار ما، دو تیپ از ون BAW M7 وارد ایران شده و احتمالا قرار است تا پس از اخذ مجوزهای لازم، در خطوط مونتاژی یکی از شرکت‌های داخلی، مونتاژ شوند.

همانطور که گفته شد، دو تیپ از ون BAW M7 وارد ایران شده و یکی از آن‌ها، عبارت پلاس را یدک می‌کشد. هنوز مشخص نیست که تفاوت اصلی دو تیپ ون‌ها در ایران چه خواهد بود! اما آنطور که اعلام شده، تیپ پایه حدود 13 هزار و 600 دلار و تیپ پلاس، حدود 18 هزار و 190 دلار قیمت دارند.

مشخصات BAW M7
ون بایک باو BAW M7 در دو ابعاد معرفی شده است. افراد می‌توانند این ون را به صورت 2، 5، 7 و 9 نفره خریداری کنند. نسخه استاندارد ون BAW M7 طول، عرض و ارتفاعی به ترتیب معادل 4880، 1870 و 1950 میلی‌متر داشته و فاصله بین دو محور آن نیز 2880 میلی‌متر است. نسخه 9 نفره طول بیشتری داشته و طول کلی آن معادل 5230 میلی‌متر است. فاصله بین دو محور آن هم به 3200 میلی‌متر رسیده است.


ون BAW M7 با دو مدل پیشرانه بنزینی در بازار چین عرضه می‌شود. پیشرانه بنزینی اول، یک موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی بوده که توانایی تولید 124 اسب بخار، قدرت و 161 نیوتن متر، گشتاور را دارد. پیشرانه بنزینی دوم، یک موتور 2 لیتری است که توانایی تولید 144 اسب بخار، قدرت و 200 نیوتن متر، گشتاور را دارد.

از امکانات رفاهی و ایمنی BAW M7، می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

تریم چرمی صندلی‌ها
کلاستر دیجیتالی
مولتی مدیای لمسی همراه با دوربین عقب
باز و بسته شدن آینه‌های بغل به صورت برقی همراه با گرمکن و چراغ‌های راهنما
رینگ‌های آلومینیومی
غربلیک فرمان به صورت چرمی
2 کیسه هوای ایمنی
دی لایت
ترمزهای ABS و EBD
و…

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar