خبرآنلاین/ منصوری دوباره به سراغ مدلی از مرسدس‌بنز رفته است. تغییراتی که روی SL ۶۳ مثل چند پروژه اخیر منصوری شدید نبوده و صرفا دستی روی آن کشیده است.

 استفاده از ادوات مشکی و مسی رنگ در این تیونینگ بسیار دیده می‌شود.

در نمای جلویی شاهد بیشتر شدن پهنای خودرو هستیم.با تغییراتی که در سپر رخ داده و همچنین اضافه شدن لیپ در قسمت پایینی،این بیشتر شدن پهنا به چشم می‌آید.

لازم نیست به این نکته اشاره کنیم که تقریبا تمام ادوات اضافه شده از جنس فیبرکربن هستند؛چون این سبک همیشگی منصوری است!

جزئیات مسی رنگ به شدت جذابیت این قسمت را بالا برده‌اند.دو ورودی هوای جدید در گوشه‌های جلوپنجره ایجاد شده است.هوایی که از این قسمت وارد می‌شود،از خروجی‌ هوایی که در کاپوت جدید آن قرار دارد،خارج می‌شود.

جادوی ایرانی مرسدس‌بنز را این شکلی کرد

رینگ‌های جدید ۲۲ اینچی در کنار جزئیات و کلیپرهای مسی‌رنگ در قسمت کناری خودنمایی می‌کنند.

جادوی ایرانی مرسدس‌بنز را این شکلی کرد

دیفیوزر بزرگ به همراه دو اگزو دوبل و خروجی هوا در نمای عقبی SL ۶۳ به کار رفته‌اند.چراغ‌های پشتی کمی تیره‌تر از نسخه استاندارد شدند.

جادوی ایرانی مرسدس‌بنز را این شکلی کرد

نمای داخلی با تریم سفید و مشکی رنگ به همراه جزئیات مسی رنگ تغییر کرده است.لوگوی منصوری در جاهای مختلف این کابین دیده می‌شود.

جادوی ایرانی مرسدس‌بنز را این شکلی کرد

جزئیات زیادی از مشخصات فنی این خودرو اعلام نشده است.احتمالا دو نوع پیشرانه با کد P۷۲۰ و P۸۵۰ برای این پروژه قابل سفارش باشد.این بدان معناست که منصوری AMG SL۶۳ را به کمتر از ۷۲۰ و ۸۵۰ اسب بخار تنظیم کرده است.

در نسخه استاندارد،موتور ۴.۰ لیتری V۸ توئین توربو، ۵۷۷ اسب بخار قدرت و ۵۹۰ پوند فوت گشتاور تولید می کند.احتمالا شتاب ۳.۲ ثانیه‌ای و حتی کمتر،از این خودرو به دست بیاید.

قیمت مرسدس‌بنز SL ۶۳ منصوری هنوز به طور دقیق اعلام نشده است اما قطعا از قیمت ۱۸۰ هزار دلاری نسخه استاندارد آن بیشتر است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar