آخرین خبر/ رولزرویس از شاسی‌بلند سفارشی کالینان بلو شادو ادیشن جدید رونمایی کرد. این خودرو از خط کارمان که بخشی بالاتر از سطح زمین و نقطه شروع فضاست الهام گرفته است. تنها ۶۲ دستگاه از شاسی‌بلند موردبحث تولید خواهد شد و همگی نیز قبلاً به فروش رسیده‌اند.

به گزارش پدال، در خط کارمان آسمان آبی زمین با تیرگی فضا ترکیب می‌شود. این کالینان سفارشی نیز از پدیده یاد شده به عنوان یکی از فاکتورهای جذابیتش استفاده می‌کند به گونه‌ای که رنگ آبی استارداست بدنه با تریم مشکی همراه می‌شود. جلوپنجره خودرو نیز طرح ساتین به خود گرفته و رینگ‌ها نیز تیره‌رنگ هستند.

رولزرویس کالینان بلو شادو ادیشن علاوه بر موارد یاد شده دارای نشان منحصربه‌فرد روح اکستازی در روی کاپوت است. این مجسمه زیبا از تیتانیوم و با تکنولوژی پرینت سه‌بعدی تهیه شده و لوگوی مشکی نشان و نام بلو شادو نیز در کنار آن دیده می‌شود. وقتی وارد کابین شوید شاهد ترکیب رنگ جذاب آبی و مشکی برای داشبورد و پانل درب‌ها خواهید بود. رنگ سفید نیز تکمیل کننده چنین طرحی بوده و پوشش شفاف بالا نیز با ذرات آبی ترکیب می‌شود.

یکی از ویژگی‌های شاخص شاسی‌بلند لوکس رولزرویس پوشش سقف استارلایت است که این بار به فرم ویژه‌ای درآمده است. تکمیل این بخش ۲ روز زمان می‌برد و ۲۵۰ هزار دوخت مجزا برای آن لازم بوده و همچنین از ۷۹۹ چراغ LED سفید و ۳۸۴ چراغ LED آبی‌رنگ استفاده ‌شده است. صندلی‌ها نیز جزئیات قابل‌توجهی دارند به گونه‌ای که الگوی چرم بکار رفته روی آن‌ها از نمای زمین از فضا الهام می‌گیرد. هر صندلی دارای بیش از ۷۵ هزار حفره کوچک است که همگی با دست به وجود می‌آیند. میزهای پشتی کابین نیز از ونیر مشکی پیانو سود می‌برند. رولزرویس کالینان بلو شادو ادیشن علاوه بر موارد یاد شده از ساعت منحصربه‌فرد روی داشبورد، چادر سفارشی خودرو با الگوی مشابه صندلی‌ها، ماکت ۱ به ۸ ویژه با کابینی کاملاً عملکردی و چراغ‌های بدنه و… برخوردار است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir