چرخان/ بر اساس گزارشات، تویوتا قصد دارد به زودی از یک پیکاپ کوچک به عنوان زیر‌مجموعه‌ای از هایلوکس رونمایی کند. به گفته رسانه های مختلف، این مینی پیکاپ قرار است  با هیوندای سانتا کروز و فورد ماوریک رقابت کند.

شرکت تویوتا سعی کرده است تا اطلاعات کمی در مورد این محصول به بیرون درز کند، اما مشخص است که خودروی جدید، کوچکتر از هایلوکس خواهد بود. علاوه بر این، احتمالا برنامه عرضه این پیکاپ برای سال‌های 2025 یا 2026 تایید شده است.

به گفته برخی از مقامات تویوتا اگرچه این محصول، از برخی پیکاپ‌ها کوچک‌تر است اما ظرفیت بار بیشتری نسبت به بسیاری از پیکاپ‌های دیگر خواهد داشت. به عقیده این مدیران، بعد از نهایی شدن امورات مربوط به توسعه این پیکاپ و عرضه آن، طوفانی در این بخش از بازار خودروها به وجود خواهد آمد.

همچنین اخبار غیر رسمی حکایت از این دارد که کارخانه Prospecton تویوتا در دوربان، در سواحل شرقی آفریقای جنوبی، ممکن است این خودرو را بسازد. ظاهرا برنامه تویوتا این است که این پیکاپ، آفریقا و بازارهای نوظهور را هدف قرار دهد. بنابراین مشخص نیست که آیا این محصول، در سایر بازارها هم عرضه خواهد شد یا خیر.

توجه: عکس‌های این مطلب، مربوط به این محصول جدید نیست و  تویوتا هنوز از طرح رسمی خودروی آینده خود رونمایی نکرده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir