آخرین خودرو/ یک منبع آگاه اعلام کرده است که به خاطر مشکلات پیش آمده در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، نمایشگاه خودروی تهران 1402 در محلی دیگر برگزار خواهد شد. 
پس از بدعت شرکت شهر آفتاب در روند انتخاب مجری نمایشگاه خودرو تهران و عدم استقبال خودروسازان از شیوه برگزاری نمایشگاه خودرو با کنسرسیوم، قرار است این رویداد مهم در مکانی به غیر از شهر آفتاب برگزار شود. در پی عدم‌ استقبال شرکت‌های خودروسازی از شیوه برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب و مذاکرات خودروسازان، نمایشگاه خودرو تهران در مکانی جدید برگزار خواهد شد.
این منبع آگاه اعلام کرده است که تا امروز خودروسازان تن به شیوه برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در شهر آفتاب نداده اند و به دنبال برگزاری نمایشگاه در فضای جدیدی هستند.
خودروسازان در حال مذاکره برای برگزاری نمایشگاه خودرو تهران هستند تا بتوانند در یکی از مهم‌ترین رویدادهای خودرویی کشور با شیوه مرسوم برگزاری نمایشگاه خودرو در پایتخت حضور یابند.
یادآور می‌شود؛ نمایشگاه خودرو تهران که پس از سال‌ها وقفه در چهار سال گذشته از سر گرفته شده است با کارشکنی و تغییر سیاست شرکت‌ نمایشگاهی شهر آفتاب و انتخاب یک کنسرسیوم برای برگزاری نمایشگاه، با شکست مواجه شد و خودروسازان در تلاش برای برگزاری نمایشگاه با شیوه استاندارد و مرسوم در مکانی جدید هستند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir