پدال/ رولزرویس به تازگی از نسخه سفارشی و منحصربه‌فرد گوست با نام Extended رونمایی کرده است. این خودرو محصول بخش سفارشی ساز برند یاد شده در دوبی است و ویژگی‌های جذاب زیادی دارد.

اگر بخواهیم تنها به یکی از چندین ویژگی‌ای که باعث می‌شوند محصولات رولزرویس خاص باشند اشاره کنیم باید از ویژگی منحصربه‌فرد بودن آن‌ها نام ببریم. شما نمی‌توانید دو رولزرویس مشابه هم پیدا کنید و این موضوع به ویژه در عصر مدرن که بخش سفارشی ساز رولزرویس نقش مهمی ایفا می‌کند خودش را نشان می‌دهد. سرویس سفارشی ساز پرچم‌دار بریتانیایی‌ها با نام Private Office شناخته می‌شود، ایده‌ای که باعث می‌شود مشتریان، طراحان و مهندسان زیر یک سقف جمع شوند. هفت ماه پیش بود که اولین سرویس سفارشی رولزرویس در خارج از بریتانیا تأسیس شد و حالا از اولین سفارش این مجموعه پرده‌برداری شده است.

این گوست Extended دو رنگ که مشاهده می‌کنید محصول Private Office دوبی بوده و از رمز و راز ماسه‌های عربی الهام گرفته است. شاید در نگاه اول نتوانید دو رنگ متمایز بدنه را تشخیص دهید اما بدنه این خودرو ترکیبی از درخشش طلوع خورشید با رنگ سفارشی شن‌های سفید است و از نظر بصری تفسیری متمایز از جادوی طلوع آفتاب در خاورمیانه محسوب می‌شود. از دیگر ویژگی‌های گوست Extended می‌توان به جلوپنجره نورانی اشاره کرد. در داخل کابین می‌توان فضایی ظریف‌تر و روشن‌تر را مشاهده کرد. بخش اعظم داخل خودرو با چرم سفید اعلا پوشانده شده و پوشش سقف استارلایت مشهور رولزرویس نیز نام خودرو را به نمایش می‌گذارد. کریس هاردی مدیر Private Office دوبی می‌گوید:

گوست نماینده دنیایی از ظرفیت‌های بی‌مرز است و این خودروی سفارشی مثال دیگری از توانایی‌های ماست. گوست همانند تمامی محصولات رولزرویس نشان دهنده ظرافت بی‌نهایت و خلاقیت بخش سفارشی ساز رولزرویس است.

البته زیر کاپوت تغییری وجود ندارد و گوست موردبحث همچنان از پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶.۷۵ لیتری توئین توربو با ۵۷۱ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتون متر گشتاور استفاده می‌کند. البته از چندین کیلوگرم متریال ضد صدا در شاسی و کابین استفاده شده تا این خودرو نرم‌ترین تجربه سواری را داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باعث می‌شود گوست راحتی فوق‌العاده‌ای داشته باشد سیستم تعلیق پلانار رولزرویس است که از جذب‌کننده‌های شوک با کنترل الکترونیکی سود می‌برد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir