آخرین خودرو/ به تازگی آگهی هایی اندک از محصول وارداتی سایپا در پلتفرم های خرید و فروش دیده می شود و قیمت بازار چانگان CS35 پلاس مشخص شده است.

آخرین قیمت خودرو را اینجا بخوانید

CS35 پلاس اولین خودروی وارداتی بود که در سامانه وارداتی ها عرضه شد. کراس اووری کامپکت از کمپانی چانگان که قرار شد در دو تیپ با سایپا به بازار ایران بیاید. با وجود اینکه حالا مدت زیادی از عرضه این خودرو در سامانه گذشته است اما هنوز تعداد بسیار کمی به مشتریان تحویل شده اند. شنیده ها حاکی از آن است که تا امروز حدود ۱۵۰ دستگاه چانگان CS35 پلاس به مشتریان تحویل شده است و فرآیند تحویل همچنان کند پیش می رود. اما به تازگی برخی از مشتریان این خودرو آگهی های فروشی را در پلتفرم ها و گره های خرید و فروش منتشر کرده اند. پیش بینی می شد که وارداتی ها در ابتدا قیمت بالایی در بازار آزاد پیدا کنند و همین اتفاق هم برای CS35 پلاس افتاد. بر اساس این آگهی ها، قیمت چانگان CS35 پلاس در محدوده ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تعیین شده است. این قیمتی است که برای نمونه فول آپشن (تیپ ۳) در نظر گرفته شده و همچنان خبری از نسخه های تیپ ۲ در آگهی های فروش نیست.

نام خودروقیمت شرکت وارد کنندهقیمت بازار آزاد
چانگان CS35 پلاس تیپ ۳۱,۲۵۱,۰۰۰,۰۰۰۱,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰

بر اساس جدول فوق، مشتریان خوش شانسی که این خودرو را زودتر از دیگران تحویل گرفته اند می خواهند سودی در محدوده ۶۰۰ تا ۶۵۰ میلیون تومان را به جیب بزنند که با توجه به شرایط کنونی بازار و رکود کاهشی اصلا شدنی نیست. این را در نظر داشته باشید که فعلا قیمتی احساسی برای این خودرو در نظر گرفته شده است و با ادامه روند تحویل ها این قیمت ها قطعا تعدیل خواهد شد. پیش بینی می شود اگر روند بازار کاهشی باشد قیمتی در محدوده ۱ میلیارد و ۵۰۰ تا ۱ میلیارد و ۶۰۰ برای این خودرو در بازار آزاد ثبت شود. البته این پیش بینی ها بستگی به نرخ ارز و روند واردات دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir