آخرین خودرو/ رولزرویس چینی لقبی است که علاقه مندان به صنعت خودرو به محصولات برند هونگچی داده اند. محصولات این برند تمام تصورات را از خودرو های چینی بر هم زده اند تا جایی که می توان گفت این محصولات چیزی از خودرو های کره ای و بعضا اروپایی کم ندارند و حتی در کشور های حاشیه خلیج فارس فروش خوبی داشتند. جالب است بدانید که هونگچی زیر مجموعه گروه خودروسازی FAW چین است و تولید محصولات لوکس و خاص این برند را بر عهده دارد.

چراغ های عقب هونگچی E-QM5 به صورت دو تکه طراحی شده اند. قسمتی از چراغ به صورت عمودی بر روی بدنه و قسمتی دیگر به صورت افقی بر روی درب صندوق عقب قرار گرفته اند و نوشته هونگچی در میان آنها به چشم می خورد. سپر عقب این خودرو طراحی به نسبت ساده ای دارد اما استفاده از سبک طراحی متنوع چراغ های مه شکن و همچنین استفاده از نوار های کرومی رنگ، باعث شده است تا طراحی این بخش کمی از سادگی دور شود.
مشخصات فنی هونگچی E-QM5
BM cars قصد دارد تا قوی ترین نسخه هونگچی E-QM5 را به بازار ایران عرضه کند و این نمونه دارای یک پیشرانه برقی است که می تواند ۱۸۷ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور را تولید و نیرو را به چرخ های جلو منتقل کند. هونگچی E-QM5 قادر است تا با یکبار شارژ مسافتی در حدود ۴۳۰ کیلومتر را پیمایش کند که عدد قابل قبولی برای این خودرو به حساب می آید. البته باید به این نکته نیز توجه داشت این عدد با توجه به استاندارد NEDC اعلام شده است و این میزان می تواند در واقعیت کمتر باشد. سیستم تعلیق به کار رفته در محور جلو این خودرو از نوع مک فرسون و در محور عقب از نوع مولتی لینک یا چند اتصاله است که سواری نرمی برای سرنشینان به ارمغان می آورد. البته جز این هم از این محصول هونگچی نمی توان انتظار داشت.