آخرین خودرو/ چری آریزو ۸ که در بازار ایران با نام فونیکس آریزو ۸ عرضه خواهد شد و در جایگاه لوکس ترین و قوی ترین سدان مدیران خودرو قرار دارد، در حال تست های جاده ای دیده شد.

آخرین قیمت خودرو را اینجا بخوانید

به گزارش آخرین خودرو، بر اساس تصاویر ارسالی از سوی مخاطبان این رسانه تست های جاده ای آریزو ۸ در شمال کشور در حال انجام است. این خودرو لوکس ترین و قوی ترین سدان گروه چری در بازار جهانی است و بزرگترین خودروی سدان این کمپانی چینی هم به حساب می آید. مدیران خودرو برنامه دارد تا آریزو ۸ را با نشان فونیکس به بازار ایران عرضه کند. همچنین قرار است تا این سدان لوکس چینی در قوی ترین نسخه فنی و بنزینی خود در کارخانه مدیران خودرو مونتاژ شود. بر اساس اطلاعات به دست آمده، فونیکس آریزو ۸ در اواخر سال جاری به بازار می آید. برخی شنیده ها حاکی از آن است که لوکس ترین و قوی ترین سدان مدیران خودرو قیمتی نزدیک به فونیکس تیگو ۸ پرو مکس خواهد داشت و احتمالاً قیمتی بیش از دو میلیارد تومان برای آن تعیین می شود. برخی منابع آگاه می گویند که ابتدا مدیران خودرو فونیکس آریزو ۶ جی تی را به بازار عرضه می کند و پس از آن در زمستان ۱۴۰۲ فروش آریزو ۸ را انجام خواهد داد.

مشخصات فنی سدان فونیکس آریزو ۸ مدیران خودرو
فونیکس آریزو ۸ هم که لوکس ترین سدان گروه چری است، برای رقابت با سدان های کلاس D به بازار ایران می آید. سدان جدید مدیران خودرو مجهز به یک موتور ۲ لیتر توربو است که قدرت ۲۵۴ اسب بخار را با گشتاور ۳۹۰ نیوتن متر در اختیار دارد. جعبه دنده آریزو ۸ از نوع ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه است که توان را به چرخ های جلوی این سدان می رساند.

هنوز به صورت قطعی مشخص نشده است که فونیکس آریزو ۸ مدیران خودرو با چه سطح از امکانات رفاهی و ایمنی به بازار ایران خواهد آمد. اما فعلاً می دانیم که لوکس ترین و قوی ترین سدان مدیران خودرو از نشان چری به شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، فناوری LED چراغ ها، دنده پشت فرمان، رانندگی خودکار بین خطوط، کروز کنترل تطبیقی، صندلی های جلوی برقی، تهویه اتوماتیک دو کاناله، سردکن و گرمکن صندلی های جلو، گرمکن صندلی های جلو، تریم داخی چرم، ترمز اضطراری، رادار خط خوان، رادار نقطه کور، نور پردازی کابین، نور بالای اتوماتیک و… مجهز خواهد بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خودرو» بپیوندید
instagram.com/akharinkhodro.ir