فارس/ رنی زلوِگِر که به تازگی در نقش «جودی گارلند» ظاهر شده می‌گوید این هنرپیشه نسل پیشین هالیوود قهرمان دوران کودکی‌اش بوده است.
رنی زلوِگِر با بازی در نقش جودی گارلند یکی از بخت‌های بهترین هنرپیشه زن اسکار محسوب می‌شود. او در مراسم اکران فیلم «جودی» خود را یکی از طرفداران گارلند می‌داند که به تازگی نقشش را در فیلم ایفا کرده است.

زلوِگِر توضیح می‌دهد که در این فیلم نه تنها تمام حرکات فیزیکی گارلند را درآورده بلکه صدای این هنرپیشه اسطوره‌ای را نیز پیدا کرده است.

زلوِگِر پس از حضور در فرش قرمز به همراه واین‌رایت و اسمیت به خبرنگاران گفت: این بهترین کاری است که برای من اتفاق افتاده است.

پس از این حرف زلوگر، روپرت گولد کارگردان فیلم نیز گفت حضور زلوگر در این نقش هم بهترین اتفاقی بود که برای من رخ داد. او مرا یاد بازی و توانایی‌های «واکین فینکس» می‌اندازد. همانطور که فینکس بهترین بازی خود را به تازگی در فیلم «جوکر» به نمایش گذاشته، به گمان من خانم زلوگر امسال چهارمین نامزدی اسکار را خواهد گرفت.

شارون استون، نیا واردالوس، کارگردان کاترین هاردویک، آدام ریپون و بیلی آیشنر ازجمله مهمانان حاضر در اکران فیلم «جودی» با بازی دیدنی «رنی زِلوِگِر» بودند.

«جودی» از ۲۷ سپتامبر(۵ مهرماه) در سینماها اکران خواهد شد.ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید