باشگاه خبرنگان/ فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني و انيميشن «اخراجي‌ها ۱»، «لبخند جيمي»، «يک اشتباه کوچولو»، «بدون سرنخ»، «دايناسوري از اقيانوس ها»، «کلاس»، «آري و تندباد»، «زعفراني»، «طلا»، «خشم»، «فرشته‌ها با هم مي‌آيند»، «بندباز»، «ياغي دشت»، «شهر گمشده زد»، «قصر شيرين»، «بال ها»، «هايدي»، «از فاصله نزديک»، «آلتيناي»، «بعد از سکوت»، «افسانه ربات‌ها»، «امين و اکوان»، «دايناسور»، «پسر اژد‌ها سوار»، «دنياي مخفي آريتي»، «جيم دگمه و لوکاس لوکوموتيو ران»، «نجات لنينگراد»، «روباه»، «فارگو»، «باجناق ها»، «هديه‌اي براي آقاي تومي»، «به خاطر برادرم»، «هفت»، «رژيم طلايي»، «آب‌هاي جهنمي»، «ووک»، «ماه عسل»، «هتل بزرگ بوداپست»، «سارق بانک»، «جدا مانده»، «سيانور» و «براي گريس» پنج‌شنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ تير ماه از شبکه‌هاي سيما روي آنتن مي‌رود.

 شبکه يک سيما

فيلم سينمايي «اخراجي‌ها ۱» به کارگرداني «مسعود ده نمکي»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۲۳ از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.

اين فيلم در مورد مجيد سوزوکي، فرد شرور محله است که عاشق دختر ميرزا که معتمد محله است، شده. ميرزا خانواده‌اي مذهبي هستند. وي سعي مي‌کند که خود را موجه نشان دهد، ولي هربار مشکلي پيش مي‌آيد که خانواده دختر متوجه دروغگويي مجيد مي‌شوند. مجيد که به تازگي از زندان آزاد شده تصميم مي‌گيرد به جبهه برود و اين بار نمي‌تواند کلکي سوار کند و بايد واقعا عمل کند. او با عده‌اي اراذل و اوباش که دوستان وي هستند به جبهه مي‌رود ...

محمدرضا شريفي نيا، امين حيايي، کامبيز ديرباز و ارژنگ اميرفضلي در فيلم سينمايي «اخراجي‌ها ۱» ايفاي نقش کرده‌اند.

فيلم سينمايي «لبخند جيمي» به کارگرداني «ميهال بريزيس»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۶ از شبکه يک سيما پخش خواهد شد.

داستان فيلم با بازي برايان کاکس، راسانا آرکوته و تارا بريچ؛ درباره يک بازيگر اتريشي به نام روري مکنيل هست که بايد بين زندگي عاشقانه اش در جزيره‌اي آرام و رفتن به سان‌فرانسيسکو براي درمان يکي را انتخاب کند، بعد از تصميم گرفتن براي رفتن از جزيره و در سان‌فرانسيسکو سعي ميکند با پسر و خاواده پسرش کنار بيايد و ..

 شبکه دو سيما

فيلم تلويزيوني «يک اشتباه کوچولو» به کارگرداني «افسانه منادي»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سيما پخش مي‌شود.

اين فيلم داستان تجربه کودکي بسيار شيطان است و بار‌ها و بار‌ها همچون يک مجرم کوچولو به او نگاه کرده اند و او هم نمي‌داند چرا دست به هر کاري مي‌زند عاقبت کار‌هاي او اين گونه مي‌شود. اشتباهات کوچک او تبديل به يک اشتباه بزرگ‌تر مي‌شود که ديگر قادر نيست آن را درست کند. پدر و مادرش از او مي‌خواهند در اين مواقع هر چه زودتر به اشتباه خود اعتراف کند، مي‌تواند از خراب‌تر شدن اوضاع جلوگيري کند. در اين ميان، اما پدر و مادر، خودشان در وضعيت مشابه‌اي قرار مي‌گيرند و براي فرار از يک اشتباه کوچک، به دروغ گفتن پرداخته و  ...

امين زندگاني، اليکا عبدالرزاقي، علي منادي و نقي سيف جمالي در فيلم تلويزيوني «يک اشتباه کوچولو» بازي کرده اند.

فيلم سينمايي «بدون سرنخ» به کارگرداني «تام ابرهاردت»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱:۱۰ دقيقه بامداد از شبکه دو سيما پخش مي‌شود.

انيميشن سينمايي «دايناسوري از اقيانوس ها» به کارگرداني «تتسو امازاوا»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۸ از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «کلاس» به کارگرداني «ويکاس باهل»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۷ از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.

داستان اين فيلم با بازي هيريتيک روشن و مرانال تاکو درباره آناند کومار رياضيدان نابغه‌اي از يک خانواده ضعيف در شهر بيهار هند و پدرش کارمند اداره پست است. آناند براي آنکه بتواند اشتراک دائمي مجله‌اي علمي را داشته باشد، مسئله‌اي حل نشده را حل کرده و براي مجله مي‌فرستد و همين موضوع باعث مي‌شود او به دانشگاه کمبريج دعوت شود. اما آناند پولي براي اين سفر ندارد و تلاش‌هاي پدرش نيز بي نتيجه مي‌ماند و همين موضوع باعث مرگ پدر آناند مي‌شود. آناند پس از مرگ پدرش روزي دستيار وزير را ملاقات مي‌کند و او آناند را به عنوان معلم يک مرکز آموزشي استخدام مي‌کند و  ...

فيلم سينمايي «آري و تندباد» به کارگرداني «تِرِزا وون اِلتس»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سيما پخش خواهد شد.

شبکه سه سيما

فيلم تلويزيوني «زعفراني» به کارگرداني «رضا غفاري اعتبار»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.

قصه اين فيلم درباره مردي ميانسال به نام بهرام است که بعد از فوت پدرش، يک مغازه زعفران فروشي به او ارث رسيده است. بهرام هم برخلاف پدرش نتوانسته مسير درست کاسبي را طي کند و به زودي با اتفاقاتي مواجه مي‌شود.

فيلم سينمايي «طلا» به کارگرداني «ريما گاگتي»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سيما پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «خشم» به کارگرداني «برد پيتون»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.

فيلم سينمايي «فرشته‌ها با هم مي‌آيند» به کارگرداني «حامد محمدي»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۰ به روي آنتن شبکه سه مي‌رود.

فيلم روايتگر داستان زندگي روحاني جواني به نام احمد است که با همسرش ليلا زندگي را به سختي و تنگدستي مي‌گذرانند. احمد براي تأمين معاش خانواده، در کنار تحصيل در حوزه، به کار برق کشي ساختمان نيز اشتغال دارد و به همين خاطر بعضاً از سوي هم درس هايش مورد شماتت واقع مي‌شود و ...

جواد عزتي، نازنين بياتي، رضا ناجي و الهام کردا در فيلم سينمايي «فرشته‌ها با هم مي‌آيند» هنرنمايي کرده اند.

فيلم سينمايي «بندباز» به کارگرداني «رابرت زمسکيس»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.

شبکه چهار سيما

فيلم سينمايي «ياغي دشت» به کارگرداني «دني استرانگ» پنج شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار پخش مي‌شود.

داستان فيلم با بازي کوين اسپيسي و نيکلاس هولت؛ در مورد يکي از برجسته‌ترين نويسنده‌هاي قرن حاضر، ديويد سالينجر است. سالينجر جوان قبل از شهرت، به دختر يکي از نويسندگان بزرگ آن روز‌ها علاقه مند مي‌شود اما شروع جنگ و عدم چاپ داستان هايش بر زندگي او تاثير منفي مي‌گذارد و نامزدي اش به هم مي‌خورد؛ اما غلبه بر مشکلات جنگ و چاپ رمان بلندش، باعث شهرت افسانه‌اي او مي‌شود...

فيلم سينمايي «شهر گمشده زد» به کارگرداني «جيمز گري»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سيما روي آنتن مي‌رود.

فيلم سينمايي «قصر شيرين» به کارگرداني «رضا ميرکريمي»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار روي آنتن مي‌رود.

در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: جلال مرادي ۴۲ ساله طي تصادفي خانواده‌اي را به قتل مي‌رساند، اما تصادف در دادگاه غيرعمد شناخته مي‌شود. او پس از گذراندن دوران زندان، همسر و فرزندانش را ترک کرده و به شهري ديگر مي‌رود، پس از دو سال به شهرش بازمي‌گردد و ...

حامد بهداد، ژيلا شاهي و يونا تدين در فيلم سينمايي «قصر شيرين» هنرنمايي کرده اند.

شبکه پنج سيما

انيميشن سينمايي «بال ها» به کارگرداني «الگا لاپاتو»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سيما پخش مي‌شود.

فيلم سينمايي «هايدي» به کارگرداني «آلين اسپونر»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش مي‌شود.

فيلم سينمايي «از فاصله نزديک» به کارگرداني «جو لينج»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش مي‌شود.

شبکه شما

فيلم تلويزيوني «آلتيناي» به کارگرداني «شاهين باباپور»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در اين فيلم خواهيم ديد: ايل ترکمن به اسبي علاقه خاصي دارند که جزو اسب‌هاي اصيل ترکمن است، شخصي به دزدي اسب روي مي‌آورد و توسط يکي از افراد ايل کشته مي‌شود. همزمان براي ديه مقتول بايد قالي دورو محصول ايل بافته شود که توسط افرادي خراب مي‌شود و ...

کاظم هژير آزاد، مهدي صباغي و محسن آفتاب سوار در فيلم تلويزيوني «آلتيناي» هنرنمايي کرده‌اند.

فيلم تلويزيوني «بعد از سکوت» به کارگرداني «عليرضا اميني»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

شبکه کودک

انيميشن سينمايي «افسانه ربات‌ها» به کارگرداني «پراپاس چولسارنونت»، پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «امين و اکوان» به کارگرداني «زحل رضوي»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در اين انيميشن خواهيم ديد: امين و اکوان به شهر جديدي مي‌روند تا زندگي تازه‌اي را شروع کنند. امين آرايشگر خوش‌قلب و مهرباند است. اما اکوان آدم طمع‌کاري است که حاضر نيست با تلاش و زحمت پول به دست آورد و از دوستي با امين سوء استفاده کرده و ...

شبکه اميد

فيلم سينمايي «دايناسورها» به کارگرداني «رالف زونداگ»، پنج شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۹ از شبکه اميد پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «پسر اژد‌ها سوار» به کارگرداني «استفان فنگ‌مير»، پنج شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه اميد پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «دنياي مخفي آريتي» به کارگرداني «هيروماسا يانباياشي»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۹ از شبکه اميد پخش خواهد شد.

فيلم سينمايي «جيم دگمه و لوکاس لوکوموتيو ران» به کارگرداني «دنيس گانزل»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه اميد پخش خواهد شد.

 شبکه افق

فيلم سينمايي «نجات لنينگراد» به کارگرداني «الکسي کوزلوف»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان اين فيلم درام جنگي با بازي مريا ملنيکووا، بوريس شرباکوف و جلامسکي آمده است: پاييز سال ۱۹۴۱، لنينگراد در جنگ جهاني دوم در محاصره است. قرار است ارتش روسيه مردم را با کشتي و لنج‌هاي باقي مانده از شهر خارج کنند، اما آلمان‌ها نمي‌خواهند کسي زنده از لنينگراد فرار کند. سرباز جواني به همراه نامزدش که پرستار است قرار است روي يکي از کشتي‌ها کار کند. کشتي توسط هواپيماي آلماني مورد حمله قرار مي‌گيرد، اما سرباز جوان با شجاعت، يکي از هواپيما‌ها را ساقط کرده و موجب نجات جان سرنشيان کشتي مي‌شود.

فيلم سينمايي «روباه» به کارگرداني «بهروز افخمي»، جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.ين فيلم مرتبط با مسائل امنيتي و جاسوسي در حوزه انرژي هسته‌اي است... حميد گودرزي و آرش مجيدي در فيلم سينمايي «روباه» ايفاي نقش کرده اند.

شبکه نمايش

فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني «فارگو»، «باجناق ها» به کارگرداني «عمار خطي»، «هديه‌اي براي آقاي تومي»، «به خاطر برادرم»، «هفت»، «رژيم طلايي» به کارگرداني «رضا سبحاني» و «آب‌هاي جهنمي» پنج‌شنبه ۲۶ تير ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمايش روي آنتن مي‌رود.

فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني «ووک»، «ماه عسل» به کارگرداني «حجت الله سيفي»، «هتل بزرگ بوداپست»، «سارق بانک»، «جدا مانده»، «سيانور» به کارگرداني «بهروز شعيبي» و «براي گريس» جمعه ۲۷ تير ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمايش پخش مي‌شود.

 

همراهان عزيز، آخرين خبر را بر روي بسترهاي زير دنبال کنيد: ما را در کانال «آخرين خبر» دنبال کنيد