آخرين خبر/ سياوش حقيقي تهيه‌کننده فيلم سينمايي «خون خدا» که به تازگي پروانه نمايش خود را از سازمان سينمايي دريافت کرده است، از اکران اين فيلم به صورت آنلاين خبر داد.
سياوش حقيقي تهيه کننده فيلم سينمايي «خون خدا» به کارگرداني مرتضي علي عباس ميرزايي که به تازگي پروانه نمايش دريافت کرده است،  درباره زمان نمايش اين فيلم گفت: با توجه به اينکه بنياد سينمايي فارابي از شرکاي اين فيلم است در نظر داريم رايزني‌هايي براي اکران آنلاين آن کنيم چون در حالت عادي در ايام ماه محرم مردم به سينماها نمي‌روند و درگير سوگواري مي‌شوند حالا با اين بيماري کرونا وضعيت سخت‌تر هم شده است.
حقيقي تأکيد کرد: البته تصميم من و کارگردان اين است که با توجه به مضمون فيلم در ماه محرم فيلم را به نمايش بگذاريم با اين وجود بايد نظرات شرکا را نيز جويا شويم.
وي درباره فروش حق‌پخش اين فيلم به تلويزيون براي پخش در ايام محرم هم گفت: بعد از اکران «خون خدا»، امتياز آن را به تلويزيون نيز مي‌فروشيم چون چندي پيش دوستان صدا و سيما به ما پيشنهاد خريد «خون خدا» را داده بودند اما بهتر اين است که «خون خدا» ابتدا اکران شود و بعد ما اقدام به واگذاري آن به تلويزيون کنيم.
اين تهيه‌کننده ادامه داد: وقتي اکراني وجود ندارد، سرمايه‌گذاران از سرمايه‌گذاري روي فيلم‌ها مي‌ترسند و مردم هم از تماشاي فيلم در سالن‌هاي سينما هراس دارند و اين شرايط به توليد در سينما آسيب خواهد زد.
حقيقي در بخش ديگر از صحبت‌هايش درباره ديگر فعاليت‌هايش عنوان کرد: قرار است سريال شهداي غواص با نام «ترني به سوي اروند» را تهيه کنم که کارگرداني آن را هادي حاجتمند بر عهده خواهد داشت. اين سريال در حال حاضر در مرحله نگارش قرار دارد. «ترني به سوي اروند» به سفارش سيماي استان‌ها ساخته مي‌شود چون مربوط به لشگر ۲۱ امام رضاست که در آن زمان فرماندهي‌اش بر عهده سردار قاآني بوده است. ما سعي مي‌کنيم در «ترني به سوي اروند» واقع‌گرايانه عمل کنيم يعني همان اتفاقاتي که در عمليات کربلاي ۴ و ۵ رخ داده است، روايت کنيم. البته در نظر داريم اين داستان را با داستان‌هاي حال گره بزنيم.

اين تهيه‌کننده در پايان با اشاره به سختي کار در شرايط کرونايي بيان کرد: کرونا وضعيت ساخت را سخت کرده است و از آنجايي که اکثر پلان‌هاي سريال در آب مي‌گذرد سختي کار بيشترمي‌شود. ما عوامل را مي‌توانيم قرنطينه و کنترل کنيم ولي وقتي در يک سکانس ۳۰۰ هنرور وجود داشته باشد چه مي‌شود کرد؟

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar