مهر/ آيوشمان کورانا ستاره باليوودي مي‌گويد حس خوبي نسبت به افتتاح دوباره سينماهاي هند بعد از پاندمي کروناويروس در زودترين حالت ممکن دارد.
سينماهاي هند از مارس تا به حال بسته بوده‌اند و در اين بازه تعدادي از فيلم‌هاي بزرگ هاليوودي مسير خود را تغيير داده و رو به پلتفرم‌هاي متفاوت آورده‌اند. يکي از آن‌ها «گولابو سيتابو» با نقش‌آفريني آيوشمان کورانا و آميتاب باچان است که نخستين نمايش خود را در آمازون پرايم ويديو داشت.

کورانا به ورايتي گفت: من به شدت خوش‌بين هستم که سينماها باز مي‌شوند و مردم به سينماها مي‌آيند چون نمي‌توان تجربه تماشاي فيلم در سينما را هيچ جاي ديگر به دست آورد. خيلي دوست داشتم مي‌توانستم فيلم جديدم را در سينماها ببينم اما با توجه به وضعيت امروز تهيه‌کننده تصميم متفاوتي گرفت. هر تهيه‌کننده‌اي سعي مي‌کند موقعيت خود را مستحکم کند و اين تصميم‌هاي تجاري هيچ اشکالي ندارد.

او اضافه کرد: اما اين حس را دارم که مردم به سينماها بازمي‌گردند تا فيلم‌هايي را تماشا کنند که به آن‌ها تجربه‌اي خاص و حس عضوي از اجتماع بودن را مي‌دهند. اميدوارم صنعت سينما اين را به رسميت بشناسد. حس مي‌کنم براي دو سال آينده وضع مالي خيلي خوب نخواهد بود. بنابراين تصميم‌هاي محتوايي هم بايد کاملاً دقيق باشد.

کورانا تا به حال تلاش داشته تا جايي که مي‌تواند نقش‌هاي متنوع ايفا کند و هر يک از آن‌ها توانسته‌اند به موفقيت باکس آفيسي هم دست پيدا کنند.

او مي‌گويد: شخصيت‌هاي واقعي، داستان‌هاي واقعي و مفهوم رئاليسم در سينما چيزي است که انگيزه من به عنوان يک هنرمند را شکل مي‌دهد. مي‌خواهم کاري کنم مخاطب به داستانم باور داشته باشد. فقط از طريق اين لنز موفقيت فيلمم را اندازه مي‌گيرم.

با وجود نقدهاي مثبتي که درباره «گولابو سيتابو» ثبت شده، کورانا هنوز برنامه‌اي براي تعهد طولاني مدت به سريال‌ها يا فيلم‌هاي سرويس‌هاي استريمينگ ندارد.

او مي‌گويد: عاشق محتوايي هستم که اين پلتفرم‌ها بيرون مي‌دهند و آن‌ها دارند به تغيير دادن زمينه محتوا در سراسر جهان کمک مي‌کنند، اما فکر نمي‌کنم هنوز بخواهم به اکتشاف در آن‌ها بپردازم. هنوز سال‌ها مي‌خواهم به اکتشاف در کار به عنوان سرگرم‌کننده‌اي بپردازم که محتوا و يک تجربه سينمايي خوب به مخاطبانش مي‌دهد.

پروژه بعدي کورانا يک فيلم رمانتيک کنار واني کاپور و به کارگرداني آبيشک کاپور است. او همچنين در پروژه‌اي که جزيياتش منتشر نشده مي‌خواهد با آنوباو سينا کارگرداني که در «لايحه ۱۵» با وي همکاري کرد، کار کند.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar