خبرآنلاين/ ضبط فصل دوم مسابقه «دست فرمون» با اجراي کامران تفتي، تهيه‌کنندگي محمود محمودي و کارگرداني مسعود صنم پس از ماه‌ها پيش توليد چند روزي است در بوستان ولايت آغاز شده است.

در جهت ايجاد جذابيت و هيجان بيشتر براي مخاطبان فصل دوم مسابقه «دست فرمون» که به‌زودي از شبکه نسيم پخش خواهد شد، اين برنامه به لحاظ ساختاري تغييرات بسياري داشته و بخش‌هاي متنوعي به آن اضافه شده است.

بر خلاف فصل نخست «دست فرمون» که محدود به مسابقه اتومبيل‌راني بود در اين فصل، مخاطبان شاهد مسابقات اتومبيل‌راني، موتورسواري، آرسي نيز خواهند بود همچنين رقابتي ميان شرکت‌کنندگان در بخش گاراژ با هدف استفاده از ماشين‌هاي از رده خارج شده و تعمير و به‌کارگيري دوباره آن‌ها ايجاد شده است.

شروين يگانه، محسن جعفري، نادر جعفري، بيژن خراساني و بهنام صفاريان از چهره‌هاي معتبر حوزه اتومبيل‌راني به عنوان مربي و کارشناس در اين فصل از «دست فرمون» حضور دارند.

در پي استقبال مخاطبان از فصل اول اين مسابقه، ۱۲ هزار نفر متقاضي شرکت در فصل دوم «دست‌فرمون» شدند که در نهايت پس از بررسي‌هاي متعدد و راستي‌آزمايي۴۰۰ نفر جواز شرکت در اين رقابت را کسب کردند.

فصل نخست «دست فرمون» سال گذشته از شبکه نسيم پخش شد و فصل دوم اين مسابقه به زودي روي آنتن خواهد رفت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar