فیلم نیوز/ پخش برنامه اینترنتی و گفت‌وگومحور «امشو» دقیقا بعد از ماه رمضان و شب عید فطر آغاز شد.اگرچه فرمت کلی این برنامه‌ها نمیتواند تغییر ویژه‌ای داشته باشد اما امشو بااستفاده از موسیقی که نمایش آن در تلویزیون جزو محالات محسوب می‌شود و همچنین پخش زنده برنامه در لایو اینستاگرام و یوتیوب برای اولین بار در ایران،توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

پخش زنده و اینستاگرامی برنامه‌ای که در شرایط عادی باید آن را از شبکه نسیم یا شبکه سه تلویزیون تماشا می‌کردیم، در ابتدا چندان اتفاقی معمول به نظر نمی‌رسید اما نمایش منظم، استفاده از تیم نویسندگان طنز، اتاق فکر حرفه‌ای، تفاوت‌های تصویری محتوایی و گرم بودن فضای برنامه امشو، بازدید میانگین هر قسمت از آن را به نزدیک ۳۰۰ هزار بار رساند؛که البته این جدای از آمار میلیونی بازدید تکه برنامه‌های وایرال شده در شبکه‌های اجتماعی است.

فصل اول برنامه امشو با مجید صالحی بعد از ۱۲قسمت در آستانه ماه محرم و صفر به پایان رسید و قرار است فصل دوم آن پس از دو ماه باز هم در فضای مجازی پخش شود؛البته هنوز مشخص نیست که با حاشیه‌های عجیب مربوط به مصاحبه اکبر عبدی با مجید صالحی که به صورت زنده پخش می‌شد، اجازه پخش زنده برنامه داده شود یا خیر.

درباره امشو باید بدانید که:
مجموع بازدید ۱۲ قسمت این برنامه در اینستاگرام و یوتیوب ۴ میلیون بازدید بوده است؛ که میانگین ۲۰ دقیقه از آن را تماشا کرده‌اند. تکه‌های وایرال شده برنامه نیز بیش از ۸ میلیون بازدید داشته است.

جنجالی‌ترین و پرمخاطب‌ترین شب؛اکبر عبدی، امیر نوری و پازل‌بند:
انتقادهای تند و طنازانه اکبر عبدی از رییس جمهور، تلویزیون و...باعث شد که این برنامه نتواند یک هفته پخش شود و پخش زنده فصل دوم آن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.نسخه کامل این برنامه بیش از ۶۵۰ هزار بار دیده شده است. تکه ویدئوهای اکبر عبدی نیز بالای چند میلیون بازدید در تلگرام و اینستاگرام داشت.

خنده‌دارترین شب؛مهران غفوریان و فرزاد فرخ
تعریف کردن خاطرات خط قرمزی مهران غفوریان با زبان همیشه طنازانه او، باعث شد که این برنامه از جذاب‌ترین‌های امشو باشد و نسخه کامل آن بیش از 250هزار بار دیده شد.

جدی‌ترین شب؛فرهاد آئیش، مائده طهماسبی و روزبه نعمت‌الهی
در ششمین امشو، فرهاد آئیش و مائده طهماسبی زوج هنرمند سینما و تئاتر مهمان برنامه بودند که گفت‌وگوی شامل صحبت‌هایی از زندگی مشترک، تجربه‌های شخصی و کاری‌شان بود.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar