باشگاه خبرنگاران/ رايان رينولدز بازيگر سينما، در پروژه کمدي جديد نتفليکس، علاوه بر نقش آفريني فيلمنامه هم مي‌نويسد.

رايان رينولدز به همراه جان آگوست براي نوشتن فيلمنامه يک پروژه کمدي براي نتفليکس با يکديگر همکاري مي‌کنند.

اين فيلم «ايالت بالايي» نام دارد و قرار است رينولدز در آن نقش آفريني کند. رايان رينولدز از سوي کمپاني توليد فيلم خود، تهيه کننده اجرايي اين پروژه را نيز هم انجام مي‌دهد.

رينولدز و جان آگوست در سال ۲۰۰۷ در فيلم سينمايي مهيج و علمي-تخيلي «۹ ها» که در جشنواره فيلم ساندنس نمايش داده شد، همکاري کردند. آگوست اين فيلم را با فيلمنامه‌اي به قلم خودش کارگرداني کرد. هپ ديويس و مليسا مک کارتي هم بازيگران ديگر اين فيلم بودند.

رايان رينولدز که بيشتر براي بازي در دو فيلم سينمايي «ددپول» شناخته مي‌شود، با نتفليکس در فيلم اکشن «۶ زير زمين» همکاري داشته است و در پروژه «اخطار قرمز» ديگر محصول اين کمپاني، در کنار گل گدوت و دواين جانسون به نقش آفريني مي‌پردازد.

رينولدز که سال شلوغي را پشت سر مي‌گذارد، به تازگي در فيلم سينمايي «باديگارد همسر هيتمن» محصول کمپاني لايزنگيت در کنار ساموئل جکسون ايفاي نقش کرده است.

اوايل اين ماه بود که اعلام شد، رينولدز براي تهيه‌کنندگي و بازي در فيلم سينمايي «هر روز، نکته‌هاي والدين» براي يونيورسال پيکچرز به توافق رسيده است. اين فيلم بر اساس داستاني کوتاه به قلم سيمون ريچ خواهد بود.

آگوست هم سابقه نويسندگي پروژه‌هايي مثل «فرشتگان چارلي»، «ماهي بزرگ»، «چارلي و کارخانه شکلات سازي»، «سايه‌هاي تاريک» و علاوه بر آن نويسندگي لايو اکشن «علاءالدين» براي کمپاني ديزني را داشته است. او در سال ۲۰۱۶ جايزه انجمن نويسندگان آمريکا را گرفت.

 

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar