خبرآنلاين/ در ششمين قسمت از مجموعه برنامه «مکث» کورش سليماني با خانواده‌اي آشنا مي‌شود که به ياري کودکان بي‌سرپرست شتافته‌اند.
ششمين قسمت از سري سوم برنامه «مکث» چهارشنبه ساعت ۱۹:۴۵ از شبکه دو سيما پخش خواهد شد. در هفته اول از فصل جديد اين برنامه که ويژه ماه محرم تهيه شده کورش سليماني مجري و راوي خواهد بود.

در اين قسمت سليماني ميزبان زوجي است که تنها فرزندشان را که برايش اميدها و آرزوهاي بسيار داشتند از دست داده‌اند و مدتها در سوگ اين غم نشسته‌اند. اما براي هر سوگ بايد پاياني باشد چراکه جريان زندگي هرگز متوقف نمي‌شود و هر انسان زنده بايد با اين جريال سيال همراه شود. فرناز و محمد حاتم آبادي نيز در نهايت توانستند بار ديگر روي زيباي زندگي را اينبار در چهره کودکان بي‌سرپرست ديده و هر سال تولد فرزندشان را کنار اين کودکان جشن مي‌گيرند و از هيچ کمکي به آنها که حالا مانند فرزندانشان شده‌اند دريغ ندارند. در بخش ديگري از برنامه نيز دکتر محمدمهدي صالحي درباره سوگ و راه‌هاي کنار آمدن و پذيرفتن آن و نحوه کمک کردن به سوگواران صحبت خواهد کرد.

سري جديد برنامه «مکث» همچون برنامه مناسبتي که در ماه مبارک رمضان پخش شد، قصه‌ها و روايات جذاب آدم‌ها از يک موقعيت خاص به سمت حال خوب را روايت کرده و سراغ ماجراهاي اجتماعي مي‌رود. اين برنامه اجتماعي به صورت گپ و گفت ميان هنرمندان و صاحبان داستان‌هاي اجتماعي جذاب ضبط و پخش مي‌شود.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar