همشهري آنلاين/ ستاره ۵۶ ساله هاليوودي روز چهارشنبه همراه با نيکول پوتورالسکي در فرودگاه کاستلت در جنوب فرانسه ديده شد؛ مدل ۲۷ ساله آلماني که گفته مي‌شود مي‌تواند به چند زبان زنده دنيا حرف بزند. قرار است اين دو تعطيلي‌هاي تابستان را در شاتو ويراوال بگذرانند؛ عمارتي اشرافي که پيت آن را سال ۲۰۱۱ به بهاي ۶۷ ميليون دلار در دوران زندگي با همسر پيشين خريده بود.

هر چند پيش‌تر اعلام شده بود پيت پس از پايان زندگي مشترکش با جولي در ۲۰۱۶ رابطه‌اي عاشقانه آغاز نکرده است اما به نظر مي‌رسد ارتباط او با نيکول به مراحلي جدي رسيده است و شايد در ماه‌ها و سال‌هاي آينده به ازدواج هم برسد. برخي منابع خبري گفته بودند ستاره برنده اسکار با عاليه شوکت، بازيگر ۳۱ ساله آمريکايي-عراقي نامزد کرده يا دوباره سراغ همسر پيشين خود جنيفر آنيستن رفته که با به ميان آمدن نام نيکول به نظر مي‌رسد هر دو مورد منتفي باشد.

مهم‌ترين نکته درباره نامزد تازه پيت، شباهت عجيب او به خانم جولي است. نيکول از مدل‌هاي بسيار موفق آلماني شاغل در لس‌آنجلس است و مهم‌ترين نشريه‌هاي دنياي مد چهره او را روي جلد برده‌اند. ويلايي که پيت و نيکول در آن اقامت کرده‌اند، عمارتي بسيار بزرگ با ۳۵ اتاق در روستاي کورنس در جنوب فرانسه است؛ جايي که ميزبان مراسم ازدواج پيت و جولي در ۲۰۱۴ هم بود. آنها عمارت را ۶۰ ميليون دلار خريدند و ۱۰ تا ۱۲ ميليون دلار براي بازسازي‌اش هزينه کردند.

نيکول پوتورالسکي يک فرزند پسر هم دارد اما هر شش فرزند برد پيت در حال حاضر با آنجلينا جولي ۴۵ ساله زندگي مي‌کنند. هر چند فقط ويوين و ناکس  دوقلو و ۱۲ ساله فرزندان رسمي و طبيعي اين زوج سرشناس هاليوودي هستند. پيت و جولي چهار عضو ديگر خانواده خود را به فرزندي پذيرفته بودند.

برد پيت پس از ۱۲ سال زندگي مشترک با آنجلينا جولي، سرانجام در ۲۰۱۴ با او ازدواج کرد اما اين رابطه رسمي فقط دو سال دوام آورد و در ۲۰۱۶ به شکلي عجيب به پايان رسيد. اين دو در چهار سال اخير درگير دعواهاي حقوقي براي رسمي کردن جدايي‌شان هستند و هر با داستاني تازه از آنها به گوش مي‌رسد.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar