مهر/ در حالي نت‌فليکس برنامه آنلاين خود براي معرفي آخرين فيلم «چادويک بوزمن» را لغو کرد که آخرين متن وي پربيننده‌ترين توئيت در تاريخ توييتر شد.
به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از ورايتي، توييت نهايي در توييتر چادويک بوزمن بازيگر «پلنگ سياه» که ساعت ۱۱ جمعه شب به وقت محلي (صبح شنبه) درگذشت، به پربيننده‌ترين توييت همه تاريخ توييتر بدل شده و در همين حال نت‌فليکس اعلام کرد برنامه مجازي که براي پيش‌نمايش آخرين فيلم وي در نظر گرفته بود را فعلاً لغو مي‌کند.

آخرين توييت در پست بوزمن که از سوي خانواده وي منتشر شد و خبر درگذشتش را دربرگرفته است به گفته کمپاني توييتر ۵.۶ ميليون لايک خورده و ۲.۹ ميليون بار ري‌توييت شده است که اين بيشترين آمار براي يک توييت است.
پيش از اين بيشترين توييت مربوط به پستي از باراک اوباما بود که نقل‌قولي از نلسون ماندلا را منتشر کرده بود و پيامش اين بود که: هيچکس براي نفرت از انساني ديگر براي رنگ پوست او يا سابقه زندگي يا مذهبش متولد نشده است. اين توييت ۴.۳ ميليون بار لايک خورده بود و ۱.۶ ميليون بار ري‌توييت شده بود.
در عين حال اوباما نيز در بيان تاسفش از درگذشت بوزمن خاطره‌اي را که از وي داشت با ديگران به اشتراک گذاشت و بيان کرد که وي وقتي در حال فيلمبرداري فيلم «۴۲» بود در کاخ سفيد حضور يافت و به کاخ آمد تا با بچه‌ها کار کند. اوباما نوشته: به سرعت مي‌شد فهميد که او انساني خوشبخت است. جوان، با استعداد و سياه‌پوست. او ازهمه اينها براي الهام بخشيدن به ديگران استفاده کرد و همه اين کارها را در حالي انجام داد که رنج مي‌کشيد. او از سال‌هاي عمرش چه استفاده‌اي کرد.


در عين حال فيلم درام «عمق سياه ما ريني» که آخرين فيلمي است که اين بازيگر در آن نقش‌آفريني کرده قرار بود با جلسه پرسش و پاسخ با حضور بازيگران آن برگزار شود.

در برنامه آنلاين معرفي فيلم که براي دوشنبه تعيين شده بود، قرار بود بوزمن همراه وايولا ديويس و کارگردان آن جورج سي. وولف حضور داشته باشند و درباره فيلم صحبت کنند.
گفته شده اين فيلم که از نمايشنامه «آگوست ويلسون» اقتباس شده در زمان ديگري معرفي خواهد شد.
تد ساراندوس مدير عامل نت‌فليکس از جمله افرادي بود که در سخنانش به بوزمن اداي احترام کرد و گفت او تا دم مرگ داشت کار مي‌کرد.
فيلم «عمق سياه ما ريني» قرار بود اواخر سال ۲۰۲۰ پخش شود و اکنون انتظار مي‌رود اين فيلم در فصل اهداي جوايز درخشش خوبي داشته باشد. اين فيلم با تمرکز بر «ما ريني» با بازي وايولا ديويس يکي از خوانندگان حرفه‌اي بلوز و تلاش وي در اواخر دهه ۱۹۲۰ براي انتشار نخستين آلبومش ساخته شده است. بوزمن در اين فيلم در نقش کارگزار موسيقي وي که کمک مي‌کند تا در برابر کارگزار سفيد بايستد بازي کرده است.
چادويک بوزمن بازيگر نقش «پلنگ سياه» ديروز بر اثر سرطان روده در ۴۳ سالگي جان باخت.

به پيج اينستاگرامي «آخرين خبر» بپيونديد
instagram.com/akharinkhabar